...:::Kaydet de Oluşan Hatalar:::...

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
İlk resimdeki uyarı uyumluluk sorunu ile alâkalıdır. Kullandığınız koşullu biçimlendirme özelliklerinin daha önceki sürümlerin desteklemediğine ilişkin bir uyarıdır. Resimdeki çentiğin işaretini kaldırıp kaydetme işlemine devam ederseniz sorun çözülecektir.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
İlk resimdeki uyarı uyumluluk sorunu ile alâkalıdır. Kullandığınız koşullu biçimlendirme özelliklerinin daha önceki sürümlerin desteklemediğine ilişkin bir uyarıdır. Resimdeki çentiğin işaretini kaldırıp kaydetme işlemine devam ederseniz sorun çözülecektir.
Merhaba
Resimdeki çentiğin işaretini kaldırıp Dediğiniz Yer Neresidir?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Koşullu Biçimlendirmeyi düzeltikden sonra Kaydet etme esnasında farklı kaydet çıkmaya başladı. Ne Yapmam gerekir ???

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Hata001 isimli resimden bahsediyorum. O resimde de zaten bir tane işaretli çentik var...

mehoaga

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 ve 2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-06-2025
Sayın baba;
Korhan hocamın 2 nolu mesajında dediği yer hata001 mesajınızda ki
"çalışma kitabını kaydederken uyumluluğu denetle" yerindeki çentiği demek istiyor. çentiği kaldırıp öyle kaydedin. Bu vaziyette dosyanız sorunsuz çalışıyor.

Saygılarımla..

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Evet Dediklerinizi yaptım. Ama Devam Ediyor. Şimdi İse Userform içerisinde Hata alıyorum Ekte görüntüsü mevcuttur. Olmaz Buradan Yapmaya Çalışacağım.

Ekli dosyalar

mehoaga

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 ve 2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-06-2025
Evet Dediklerinizi yaptım. Ama Devam Ediyor. Şimdi İse Userform içerisinde Hata alıyorum Ekte görüntüsü mevcuttur. Olmaz Buradan Yapmaya Çalışacağım.
Merhaba baba;
Sizin buraya gönderdiğiniz dosyanın yani Userformun bazı kısımları boş. hatayı aldığınız yeri açtım hatayla karşılaşmadım. Userformun initialize olayıda yok. yani veriler forma yüklenmiyor. Vba bilgim biraz zayıf olduğundan bu konuda bilgisi olanlar yardım edecektir muhakkak.

sizin için bu konuda araştırma yaptım isterseniz buraya bakabilrsiniz.
http://www.excel.web.tr/f48/error-in-loading-dll-hatasy-alyyorum-ne-yapa-t57917.html

Saygılar

Ekli dosyalar

Son düzenleme: