Kaydet dediğim zaman yazdıklarım kayboluyor?

Arkadaşlar aşağıya eklediğim örnekte bilgileri yazdıktan sonra mouse tekerleğinin çevirdiğimde kaydetmesin diye birşeyler yapmaya çalıştım. Fakat bu seferde Biligileri yazdıktan sonra kaydet butonuna bastığımda yazdıklarım kayboluyor.Bu konuda yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Bunu nasıl ve nereden düzelteceğimi bana tarif edebilirmisiniz..

Excel Vers. ve Dili
2010
sayın tahir16 eh be kardeşim alınmayınız ama gerçektende herkese yardım etmek istiyoruz busefer böyle olsun ama lütfen birdahaki sorunuzda şu uygulamanızın tasarım moduna geçmesini engelleyecek kod vs her ne ise yapmayın lütfen zaman kaybediyoruz burada sizin uygulamanızı düzeltip atacağım biraz zaman.iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2010
access butonlar

sizin dosyanız düzeltildi ekte siz kaydet butonu yerine geri al işlemini gerçekleştiren kod eklemiş olduğunuzdan böyle oluyor butonlar ve kod ları yenilendi ayrıca şimdi sizin kaydet butonu kaydet dediğinizde size kaydı kaydedip kaydetmeme konusunda soru sorsun eğer hayır derseniz kaydetmesin türünde birşey istiyorsunuz fakat size açıklama yapmamda yarar var bu yapılan işlem kaydı kaydetmemenizi engelleyemez ancak ve ancak şöyle birşey yapar sanal olarak size öyle bir ileti verir ki bu aldatmacadır access te kaydı kaydetmemesi çin ancak ado benzeri örneğin formun üstünde ilişkisiz nesne olarak bulunan text alanlarındaki bilgileri ADO ile tabloya kaydetme işleminde olur diğer türlü form üzerine direkt bağlı tablolarda yani bir text alanından diğerine geçildiğinde önceki text alanına yazılı olan bilgi direkt tabloya eklenir. işte form üzerinde yapılan iptal butonları da sanal olmuş oluyor yani sadece geyik buhabbeti asıl amacı uygulamamakta. benden söylemesi ama illaki öyle olsun diyorsan oda mümkün veritabanı forma bağlamak yerine formdaki verileri veritabanına aktar metodu ADO ile bu işlem olabilir. iyi çalışmalar