Kayıp excel şifre mi bulamıyorum

srp

şifreli olarak kaydettiğim excel dosyamın şifresini hatırlamıyorum. Uzun süredir araştırıyorum ancak bulduğum programlar 4 karaktere kadar şifre çözüyo. :(

Kullandığım programlşardan bir tanesi bu ancak 4 karakterden fazla sözkonusu olduğunda çözmüyor. Advanced Office 2000 Password Recovery

Benim şifremde14-15 karakter olup ise rakam,harf ve simgelerden oluşmakta

yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
merhaba sayın srp
istediğiniz ekte,kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
şimdi tekrar göndermeye çalışıyorum.prog adı password.xla

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
tekrar özür dilerim dosyayı bir türlü ekleyemiyorum.siz en iyisi forumdan aratın.ben de forumdan almıştım.kolay gelsin

srp

tşk

İ lgin için teşekkür ederim henüz bakamadım ama şimdi ilgilenicem umarım çözerim :(

srp

Belittiğin yere baktım ancak açıkçası çok bişey anlamadım.
Bu işin daha kolay bir yolu yokmu :(
Tembel olduğumu düşünme işyerindeki bilgisayarda yapmam gerektiği için diğer programlara zara veririm endişem var.

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=141

arattığımda çıkan bu ma açıkçası bişey anlıymadım neyi nereye yapıştırıyorum zaten ben sayfayı değil dosyayı şifreli kaydettim dosya hiç açılmıyoki boş sayfa açıp orayamı yapıştırmam gerek ütfen yardım ediiiiiiiiiiiiiiiin

belki size komik gelicek bukadar şeyi de yapamıyo diye ama hiç bilgim olmayan konular üzgünüm öğrenmeye çalışıyorum kimse yardım etmeden de zor oluyo işte

teşekkürleerrrrrrrrrrrrrr ne çok ağladım dimi :) :yardim :)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
merhaba sayın srp
dosyayı neden ekleyemediğimi anlayamadım.tekrar göndermeye çalışıyorum,olmassa şu linkten alabilirsin http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=4346&highlight=password+xla
nasıl kullanman gerektiğide açıklanmış.
şifre kırmak istediğiniz dosyayı çalıştırın.minimize edip password.xla prog. çalıştırın,araçlar sekmesinin en altında "unprotect sheets" göreceksin bunu seçerek sayfa koruma şifrenizi kaldırdığını göreceksiniz.kolay gelsin

şifreli olarak kaydettiğim excel dosyamın şifresini hatırlamıyorum.
Anladığım kadarı ile Sn, Srp dosya password'ünden sözediyor. Kendisine önerilenler ise Workbook ve Sheet password'lerini kıran bir program. Ã?te taraftan 14-15 sözcük ve sayılardan oluşan bir excel dosyasının şifresini kırılması ya da bulunması paralı programlar dahi haftalarca hatta aylar boyu çalıştıktan sonra ancak yapabileceklerini zannediyorum.

Kolay gelsin.

password.xla dosyası sayfa korumasını kaldırır. Dosya şifersini kaldırmaz. Dosya zaten hiç açılmıyor ki, açılması için şifrenin girilmesi gerekiyor.
(ben de kendi dosyamı açamıyorum da)
Saygılar.