Kayıt Değiştirildiğinde Kayda Bağlı Diğer Sayfalardaki Kayıtlarında Değişmesini Sağlama

sahir73

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Professional Plus 32 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
07-07-2027
Başlık uzun oldu biliyorum. Stok takip projem için öğrenmek istediğim şu; Userform üzerinde Stok Kartı Sayfasındaki Verileri güncellediğimde Stok Hareketleri sayfasındaki aynı stok kartına ait kayıtlarında güncellemesini istiyorum. Güncelleme yapabiliyorum ama farklı sayfadaki kaydı güncelleyemiyorum. Örnek vermek gerekirse Stok Kartı sayfasındaki bir stoğun adını değiştirdim bu değişikliğin stok kartına bağlı stok hareketlerine de yansımasını istiyorum

Dosyam ektedir. Stok kartı sayfası stok kayıt sayfasıdır. Stok Çalışması

ÖmerFaruk

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-64
Dosyanızda Stok Kartı ya da Stok Kayıt isimli bir sayfa yok.

sahir73

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Professional Plus 32 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
07-07-2027
kuru
Dosyanızda Stok Kartı ya da Stok Kayıt isimli bir sayfa yok.
Kusura bakmayın isimleri değiştirmemişim stok kart stok kayıt
Başlık uzun oldu biliyorum. Stok takip projem için öğrenmek istediğim şu; Userform üzerinde Stok Kartı Sayfasındaki Verileri güncellediğimde Stok Hareketleri sayfasındaki aynı stok kartına ait kayıtlarında güncellemesini istiyorum. Güncelleme yapabiliyorum ama farklı sayfadaki kaydı güncelleyemiyorum. Örnek vermek gerekirse Stok Kartı sayfasındaki bir stoğun adını değiştirdim bu değişikliğin stok kartına bağlı stok hareketlerine de yansımasını istiyorum

Dosyam ektedir. Stok kartı sayfası stok kayıt sayfasıdır. Stok Çalışması
Kusura bakmayın önceki versiyonu yüklemişim Son Çalışmam