Soru Kayıtta değişiklik yapmak istiyorum

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
20.12.2022
Merhabalar, bir arkadaşımız bana bir konuda yardımcı oldu kendisine teşekkür fırsatı bulamadan mesajlar silinmiş ama bir eksiğim var. Eksiğim aynı gün seçildiğinde ve değişiklik yaparak tekrar aynı satıra kayıt etmek istediğimde ne yapılabilir. Şu hali ile değişiklik yapmak istediğimde değişikliğe izin vermiyor. Ayrıca tarihler sıralı olarak dizilebilir mi. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
20.12.2022
Hocam ellerinize bilginize sağlık. Rabbim ilminizi arttırsın.
Bir başka fikriniz olabilir mi diye ilave bir şey daha sormak istiyorum mümkünse. Elbette olmazsa olmayabilir ama büyük kolaylık olacak.
Şimdi elimdeki sayfada 22 adet tablom var ve hepsinin satır sütun sayıları farklı. Toplamda 141 satır ve 40 sütunluk büyük bir sayfa. Ben örnek olsun diye 2 ufak tablo koymuştum. Bu şekilde yine işlemimi görebiliyorum ama ben bu tablolara isim versem veya kaça kaç olduğunu belirtsem tablodaki bütün hücreleri aynı şekilde sayfa2 ye tek bir satır haline aktarabilir miyim? Bu şekilde her bir hücrenin yerini tek tek belirlemek oldukça fazla olabiliyor.

yanginci34

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel2016
12-10-2026
Hayır duanız için teşekkür ederim. İsteğinize müsait olduğumda bakabilirim ( deneme yanılma yöntemiyle birkaç yol var aklımda ) şuan müsadenizi istiyorum.

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
20.12.2022
Hayır duanız için teşekkür ederim. İsteğinize müsait olduğumda bakabilirim ( deneme yanılma yöntemiyle birkaç yol var aklımda ) şuan müsadenizi istiyorum.
Hocam yanlış anlamayın kesinlikle ısrar edip sıkmak istemiyorum ama sizi olumlu veya olumsuz beklediğimi hatırlatmak istedim.