Kendi Bilgisayarımdan Windows 7

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
İşte Windows 7 Türkçe. Evet arkadaşlar artık bilgisayarıma windows 7 yükledim. Ve tek kelime ile mükemmel. Hem çok hızlı,hem de çok stabil çalışıyor. Şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı. Ben birde buna sp1 çıkdığı zamanki hızını düşünemiyorum bile. Sonunda XP nin pili bitecek gibi.Resimleri Windows 7 içindeki EKRAN ALINTI ARACI'nı kullanarak yükledim.
Merak eden arkadaşlara kendi Bilgisayarımdan bir yığın resim gönderiyorum.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
İnternetten edindiğim bilgilerden anladığım şu. Hiç bir işletim istemi Xp nin önüne geçemeyecek. Sadece geride kalmamak adına ilk başta olduğu gibi Vistaya geçip te Xp ye geri dönenler, Windows 7 yi de denedikten sonra Xp ye geri dönüyor. Windows 7 nin kararlı olmadığı ve hatalarla dolu olduğunu duyuyorum. Ben kendi adıma Windows 8 i bekliyorum. Tabii çıkarsa..

Ha Xp mi? İşimi görüyor. Şu an için.

F1

Bende evde win7 kullanıyorum, görsellik açısından güzel, özellikle ağ kurma ve paylaşım konusu çok kolay ve hızlı. Kişisel görüşüm yazılım sektöründe 6-7 sene önceki bir yazılımın şimdikinden daha iyi olabileceğini düşünmüyorum.

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
E tabiki herkes farklı düşünebilir. Ama ben Windows 7 nin şu ana kadar çok başarılı olduğunu düşünüyorum ve artık windows XP ye dönmemin mümkün olmayacağınada eminim. Şu ana kadar Bilgisayarımı ne kadar zorladıysam da en ufak bir hata alamadım. Stabilitesi çok hoşuma gitti. Çok kararlı çalışıyor. Ama tabiki herkesin düşüncesinede saygılıyım.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
Saygı herşeyin başı : ) Teşekkürler değerli makan