Soru Kendini Tekrarlayan Değerlerin Arasından Veri Alma

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 İngilizce
İyi günler üstadlar.Elimde 2-1200 satır arası veri var.Benim işim bir sütundaki iş emirlerinden başka bir dosyada dinamik liste oluşturmak.Ancak kendini tekrarlayan iş emri sayısı çok.Nasıl bir formül uygulamam gerekiyor ki sadece iş emirlerini birer kez yazarak dinamik bir liste oluşturabileyim.Yani 2-1200 satır tablo ortak ağ dosyasında diğerlerinden farklı bir iş emri eklendiğinde otomatik olarak benim dinamik listeye gelmesini istiyorum.
https://drive.google.com/file/d/1B45mHU6iPjYJnF7z-cuTOSZI9NTw5Kqu/view?usp=sharing Benim Tablom(şifre 38566583)
https://drive.google.com/file/d/1wKcXf96ngoasIUYZqbNGp6adw8iRDJnd/view?usp=sharing İş Emirlerinin Çekileceği Tablo(TOTAL SAYFASINDAN)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 İngilizce
Ben sorunuz anlamadım.Forumda anlayan arkadaş olur ve umarım cevaplandırılır.
Not;Daha önçede bir sorunuzu cevaplamış, açıklama istemiştim açıklama ve dönüş yapmadınız.Sizin sorularınız beni aşıyor.
Sevgili Çıtır, öncelikle yeterli açıklamaları yapamadığımdan özür dilerim.Şifresiz olan excelde aşağıda ay ay ayrılmış sayfalar var dikkat edersen ve herhangi birine girersen sol tarafta M ile başlayan iş emri numaraları.Oraya girilen bu numaralar aynı dosyanın içinde TOTAL sayfasına otomatik aktarılıyor ne girilirse girilsin.Benim amacım ise TOTAL sayfasına otomatik olarak aktarılan iş emri numaralarını kendi tabloma otomatik olarak getirtmek.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
Anladığım kadar.123 yazan yerlere veri alınaçak dosya yolunu yazınız.Dizi formülü.Formülden ctrl ve shift tuşuna basılı iken enterle çıkınız.Formül dizi formülü olduğu için biraz işlem yapması zaman alabilir.
Kod:
=EĞERHATA(İNDİS('C:\123\123\123\[KAYNAK1.xlsx]TOTAL'!$A$3:$A$2000;KAÇINCI(;EĞER('C:\123\123\123\[KAYNAK1.xlsx]TOTAL'!$A$3:$A$2000<>"";EĞERSAY($A$1:A1;'C:\123\123\123\[KAYNAK1.xlsx]TOTAL'!$A$3:$A$2000));0));"")