kilitsiz bir sayfayı,birden fazla kilitli sayfaya kopyalama..

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaşlar elimde 100 sayfalık bir dosya var...bu yüz sayfada aynı.sadece firma isimleri farklı.bu sayfaların hepsi kilitli.birinci sayfanın kilidini kaldırıp herhangi bir değişiklik yapıyorum.daha sonra bu sayfayı 99 sayfaya nasıl kopyalarım.

ben shift tuşuna basılı tutup kopyalayacağım 99 sayfayı seçiyorum.Özel kopyala deyip kopyalıyorum..ama sayfalar kilitli olduğu için kopyalamıyor.

tek tek 100 sayfanın kilidini açıyorum.kopyalama işlemini yapıyorum.daha sonra tekrar 100 sayfayı tek tek kilitliyorum.

bu işlemi daha kısa nasıl yapabilirim..

Excel Vers. ve Dili
Excel-2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03.01.2023
Net olmamakla ve Sizin dosyayı görmeden bir yanıt vermiş olacağım Ama Her sayfada Sadece Firma isimleri farklı ise Bütün Bilgilerin alındığı Bir "Parametre"
Sayfası Yaratırsanız ordadanda Diğer Bilgileri taşıtmanız mümkündür...

Örnek dosya gönderebilirseniz Yardımcı olabilirim.

Excel Vers. ve Dili
Excel-2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03.01.2023
Net olmamakla ve Sizin dosyayı görmeden bir yanıt vermiş olacağım Ama Her sayfada Sadece Firma isimleri farklı ise Bütün Bilgilerin alındığı Bir "Parametre"
Sayfası Yaratırsanız ordadanda Diğer Bilgileri taşıtmanız mümkündür... Anladığım Kadarı ile örnek Bir Dosya Ekledim.

Daha Detaylı bir çalışma istiyorsanız Örnek dosya gönderebilirseniz Yardımcı olabilirim.

Excel Vers. ve Dili
2003
dosya ektedir..
ekteki dosyanın ilk sayfasında ne istediğim ile ilgili örnek verdim..