Kimlik Bilgileri Sorgulama

Selam Arkadaşlar bana Muhtarlarda bulunan Form 5 e göre ve çalışanlara göre Excel de veya Acsess de bi yazılım gerekiyor
Yani gelen formları Bilgisayara kaydedip bu formlarda Adı soyadı Tc Kim.No Adresi vb şeyler bulunuyor bunları kaydedip bilgisayarda data oluşturmak istenildiğinde bulmak ve yazıcıdan çıkarmak istiyoruz Eğer bana yardımcı olacak arkadaşlar kendisi de yapabilir yapmam için bana da yardımcı olabilir Teşekkür şimdiden bağlantıya geçerseniz sevinirim

tuncer757@hotmail.com MSN ayrıca

Edit xxrt:"Arkadaşlar Bana Kimlik Bildirim Programı ?" başlığı " Kimlik Bilgileri Sorgulama" olarak değiştirildi.

Örnek Resim tasarım

Arkadaşlar yaklaşık bir tasarım oluşturdum yardımlarınızı bekliyorum..

Kullanım içeriği ve istifade edeceğiniz formları gönderirseniz hemen başlarım.Görüşmek üzere...

Sevgili tuncer,

1774 sayılı Kimlik bildirme Kanunu, hedef aynı olmakla birlikte kullanım olarak kolluğa göre,muhtarlara göre ve konaklama yerlerine göre çeşitlilik içerir.Resimden anladığıma göre kolluk örgütlerinin kullanacağı bir örnek istiyorsunuz.Yinede bu konuya bir açıklık getirip neler olmasını belirtirseniz daha fazla yardımcı oluruz.Ayrıca siz bu imajı aldığınıza göre bir alt yapı oluşturmuşunuz.Onuda buraya eklerseniz iyi olur.

Sevgili Çetiner Kolluk kuveti için lazım evet ,vatandaş muhtarlıktan doldurduğu Form-5 e göre bize kayda geçmesi gerekiyorFormun içeriği boş normalde biz geleni kaydedeceğiz sonra lazım olduğunda yada şahıs gittiğinde sileceğiz yani benim hazırladığım hiç birşey yok formun tasarımını istediğin gibi yapabilirsin yanlız açılışda otomatik form açılması lazım fazlada bu konulardan anlamıyorum inan yani yapabileceğim başka birşeyin olup olmadığını da bilmiyorum Formun içeriği şöyle
SOYADI,ADI
BABA ADI
D.YERİ VE TARİHİ
UYRUĞU VE İŞİ
NÜFUSA KAYITLI OLDUĞU:
İL-İLÇE
BUCAK
KÖY-MAHALLE
CİLT NO
S.NO
SIR.NO
ADRES BİLGİLERİ :
CADDE
MAHALLE
SOKAK
NO
TELEFON NO
Ayrıca bizim için işlediği suçlar

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın tuncer757

Öncelikle sorunların için araştırma yapman güzel ama 1774 Kimlik Bildirme kanununa göre Kolluğa form-5 verme zorunluluğu 5490 sayılı nüfus kanunu ile kaldırıldı bilmen gerekir ama yinede lazımsa o başka iyi günler