Kimlik Kartı Yapımı

Excel Vers. ve Dili
2010 excel - vb
Meraba Arkadaşlar konuyu araştırdım benzeri sorunları gördüm fakat çözümleri benim işimi görmedi
sorum şu :

yaklaşık 5,5 * 8 civarı bir resim dosyasını excel sayfasına ekleyip üzerine yazılar yazmak ve sonra yazdır dediğimde resim dosyası ile beraber yazdırmak.

arkaplan alt bilgi üst bilgi vs. olarak ekliyorum sayfanın alt yada üst kısmında işime yaramaz yerlerde duruyorlar kısacası bir kimlik kartı şablonu oluşturup üzerinde yazı ve fotonun sürekli değiştirilmesi gereken bir durum. ne yapılabilir.
İlginize Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2010 excel - vb
104 kişi bakmış konuya heralde kimsenin bilgisi yok

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Kimlik örneğinizi ve üzerine yazacağınız/yazmak istediğiniz verileri örnek dosya ile eklerseniz yardım almanız kolaylaşır.

Örnek dosyanızı;
http://s6.dosya.tc/
adresine upload ederek linkini burada paylaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Sayfaya herhangi bir resim ekleyip yazdırmaktan farklı olarak ne soruyorsunuz anlamadım? Sorduğunuza göre muhtemelen farklı bir sonuç bekliyorsunuz ancak ben ne istediğinizi bilemem. Sonuçta benim bildiğim excel dosyasına Ekle menüsünden bir resim dosyası ekleyebilir ve bunu sayfanın istediğiniz yerine konumlandırabilir ve boyutunu da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bundan farklı olarak ne istiyorsunuz?

Mümkünse örnek dosya ile sorunuzu daha açık bir şekilde belirtiniz.