Kod da hata mesajı

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
bakım onarım yaparken şu hata mesajını veriyor?
Bir makro veya kod çalışırken onarma ve sıkıştırma yapılamaz,
uyarısı alıyorum. hata nerde yardımlarınızı bekliyorum.

Private Sub Komut2_Click()
Dim msg As String
msg = "Database.Mdb isimli veritabanında girdiğiniz kayıtlar tutulmaktadır. "
msg = msg & "Girdiğiniz ve/veya sildiğiniz kayıtlarla bu dosya zamanla gereksiz yere şişer."
msg = msg & "Bunun için [Veritabanı dosyası bakımı] işlemini 10 günde bir yaparsanız, "
msg = msg & "gereksiz şişkinlikler dosyanızdan atılacak, dolayısıyla dosyanızın boyutu küçülecektir." & vbCrLf & vbCrLf
msg = msg & "Özellikle hafta sonları yedeklemelerden önce" & vbCrLf
msg = msg & "[Veritabanı dosyası bakımı] işlemini uygulamanız tavsiye edilir." & vbCrLf & vbCrLf
msg = msg & "Evet'i Seçerseniz...Programın Düzenlenip Onarılabilmesi için Kapatılması Gerekiyor " & vbCrLf & vbCrLf

msg = msg & "Şimdi veritabanı dosyanızın bakımını yapacak mısınız?" & vbCrLf & vbCrLf
If MsgBox(msg, vbQuestion + vbYesNo, "Veritabanı dosyası bakımı") = vbNo Then Exit Sub
DoCmd.ShowToolbar ("Menü Çubuğu"), acToolbarYes
Application.CommandBars.FindControl(ID:=2071).accD oDefaultAction
End Sub

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın oners,

Kodlarda bir hata yok. uyarı mesajında dediği gibi, ya bir kod ya da bir makro aynı esnada çalışmakta. Bu yüzden hata üretiyor uygulamanız.

Aynı soruyu bir daha sormuştunuz galiba. Yeni başlık açacağınıza eskisi üstünden sorsaydınız daha iyi olurdu sanırım.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
ne yapmamız gerek

bu konuyu nasıl çöze biliriz?

Excel Vers. ve Dili
office 2003
sn.oners bu sorunu bende yaşadım sorun access gizleme modülünden kaynaklanıyordu. modülden sonra bakımı eklediyseniz o mesajı veriyor. belki işinize yarar.