Kodlara nasıl ulaşabilirim?

Forumda "Access Programları ve Bilgileri" bölümünde, Access penceresi olmadan AnaForm ile açılan uygulamaların Kodlarına nasıl ulaşabilirim?

Hayır Sn BkCan
Aradığım şey, forumda çok uygulmalar görüyorum ki, access penceresi yok, doğrudan anaform çıkıyor ve formdan forma geçiş yapılıyor.Fakat bu tür uygulamalarda (mesela sizin verdiğiniz link te samsunlu uygulamasında) ben koda ulaşmak istiyorum, kodu nasıl görebilirim.

Excel Vers. ve Dili
office2003
anladım kadarıyla

Hayır Sn BkCan
Aradığım şey, forumda çok uygulmalar görüyorum ki, access penceresi yok, doğrudan anaform çıkıyor ve formdan forma geçiş yapılıyor.Fakat bu tür uygulamalarda (mesela sizin verdiğiniz link te samsunlu uygulamasında) ben koda ulaşmak istiyorum, kodu nasıl görebilirim.
arkadaşım sen formları tasarım görünümünde açmak istiyorsun bunu yapmak için proğram açılırken sifht tuşuna bas tablolar ve formların olduğu listeyi göreceksin ( eğer kodla engellenmemişse)

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Professional Enterprise
arkadaşım sen formları tasarım görünümünde açmak istiyorsun bunu yapmak için proğram açılırken sifht tuşuna bas tablolar ve formların olduğu listeyi göreceksin ( eğer kodla engellenmemişse)
birde arkadaşımızın bilgisine ek olarak eğer shift tuşu engellenmişse ve bu vereceğim tuş kombinasyonu kilitlenmemişse gizli access olarak ayarlanan bir projede açılışa ayarlanan form açıldığında "windows+alt+F11" tuşlarını kullndığınızda VBA ulaşım penceresi açılır..eğer VBA da şifre koruması yoksa kodlara ulaşabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003
alt+f11 yap