Kodlarla Otomatik Sayı

Aşağıdaki kod normal kelime için çalışıyor fakat değer otomatik sayı olduğunda hata veriyor nedeni ne olabilir acaba?

stLinkCriteria = "[Company Name]=" & "'" & Me![Company Name] & "'"
DoCmd.OpenForm stDocName, , , stLinkCriteria, acEdit, acNormal

Yardımcı olursanız sevinirim

TAM KOD AŞAĞIDA

Private Sub Visiting_Notes_Information_Click()
On Error GoTo Err_Visiting_Notes_Information_Click

Dim stDocName As String
Dim stLinkCriteria As String

stDocName = "VISITING NOTES General TARIK KARABAY"
stLinkCriteria = "[Company Name]=" & "'" & Me![CompanyName] & "'"
DoCmd.OpenForm stDocName, , , stLinkCriteria, acEdit, acNormal

Exit_Visiting_Notes_Information_Click:
Exit Sub

Err_Visiting_Notes_Information_Click:
MsgBox Err.Description
Resume Exit_Visiting_Notes_Information_Click

End Sub

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın SEYKOK,

Yanlış anlamadıysam,

Kod:
stLinkCriteria = "[Company Name]=" & "'" & Me![Company Name] & "'"
deki kodu

Kod:
stLinkCriteria = "[Company Name]=" Me![Company Name]
olarak değiştirin. Eğer Company Name alanı sayısal ise.

İyi çalışmalar:)

Sayın Modalı,

Problemi çözemedim. Size formları ve veritabanı olarak kullandığım alt tabloları ekte gönderiyorum.

Tarık Karabay Formundan Visiting notes formunu açarken kodda kriter olarak firma ismini alıyor. "Visiting Notes Information" formunda bir firma için birden çok defa bilgi girişi yapılıyor yani firma ismi birincil anahtar değil. Refererans no birincil anahtar. Burada "Visiting Notes" formunu açınca diyelim ki Emek Company iki farklı tarihte ziyaret edilmiş olsun. Birincisi için Referans no 22 Diğeri için referans no 29 olsun. Form açılınca ilk girişte düzenleme modunda 22 açılıyor. Buradan referans no 29 olanı da görebiliyoruz zaten. İstediğimiz Referans no 29 olanı açmış isek o form üzerinden "Edit Customer Problem" diye bir düğme ile bir form daha açıyoruz. Bu form açılırken Emek Company düzenleme modunda fakat referans no 29 olan açılsın. Eğer 22 ise diğer form 22 için 35 ise 35 için açsın. Yukarıdaki kodda referans no için düzenledim ama çalışmadı

Sayın Modalı,

Problemi çözemedim. Size formları ve veritabanı olarak kullandığım alt tabloları ekte gönderiyorum.

Tarık Karabay Formundan Visiting notes formunu açarken kodda kriter olarak firma ismini alıyor. "Visiting Notes Information" formunda bir firma için birden çok defa bilgi girişi yapılıyor yani firma ismi birincil anahtar değil. Refererans no birincil anahtar. Burada "Visiting Notes" formunu açınca diyelim ki Emek Company iki farklı tarihte ziyaret edilmiş olsun. Birincisi için Referans no 22 Diğeri için referans no 29 olsun. Form açılınca ilk girişte düzenleme modunda 22 açılıyor. Buradan referans no 29 olanı da görebiliyoruz zaten. İstediğimiz Referans no 29 olanı açmış isek o form üzerinden "Edit Customer Problem" diye bir düğme ile bir form daha açıyoruz. Bu form açılırken Emek Company düzenleme modunda fakat referans no 29 olan açılsın. Eğer 22 ise diğer form 22 için 35 ise 35 için açsın. Yukarıdaki kodda referans no için düzenledim ama çalışmadı

Arkadaşlar yardım ederseniz memun olurum ben bir türlü çözemedim hala uğraşıyorum

Arkadaşlar bir hususu belirtmeyi unutmuşum Referans no aynı zamanda Textbox oysa önceki kodda açılır kutu idi her halde onun için hata veriyor

Yardımlarınıza teşekkürler