Kodu Yazinca FormÜlÜn Alt Satira Otamatİk Çikmasini SaĞlamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
office 2003
Bİr MamÜlÜ GÖz ÖnÜne Alalim; MamÜlÜ Üretmek İÇİn 8-10 Adet Hammadde Kullaniyoruz. Ben MamÜlÜn Stok Kodunu Yazinca Alt Tarafa Otamatİk Olarak KullandiĞimiz Hammaddelerİn Siralanmasini Nasil SaĞlayabİlİrİz.???

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Örnek dosya eklermisiniz?

Excel Vers. ve Dili
Office 365 - İngilizce
Bunu düşeyara formülü ile rahat bir şekilde yapabilirsiniz.Dosya eklerseniz formülü oluşturabiliriz.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
dosya biraz karışık kusura bakmayın

arkadaşlar dosyalar birbirleriyle bağlantılı ben açıklamalarını çalışmanın içinde yaptım.şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
office 2003
dosyayı ekleyemedimmiki acaba cevaplar gelmedi acaba bir sorunmu var?

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
anladığım kadarıyla, PK1 için arama yaptığınızda üretim reçeteleri sayfasından kullanılan mamüllerin gelmesini istiyorsunuz.
PK1 için bir arama yaparsanız ancak PK1 in bulunduğu satır üserindeki verileri getirebilirsiniz, listenin tamamı gelmez. birleştirilmiş hücrelerde arama yaparsanız hepsini göremezsiniz.

ya da ben ne yapmak istediğinizi pek anlayamadım. hangi sayfadan hangi değerlerin nereye yazdırmak istiyorsunuz?

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Merhaba Ben Sİze Dosyanin İÇİnde Tekrar Bİ AÇiklama Yapayim. Bİ Bakin İstersenİz

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Dosya Ekte

Bİr Bakin Bakalim Zaman OlmadiĞi İÇİn Kisaca Yapmak İstedİklerİmİ Yazdim Yarin İÇİn Tekrar Sorularinizi Cevaplarim.

Son düzenleme:

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Merhaba Ben Sİze Dosyanin İÇİnde Tekrar Bİ AÇiklama Yapayim. Bİ Bakin İstersenİz
mümkünse kısa açıklama ve yardım istek konunuzu mesaj içinde belirtin.

dosya indirilecek, dosya açılacak, ne istediğiniz okunacak, bazı arkadaşlar konuya vakıf olmadığı için, dosyayı kapatıp silecek. bazı arkadaşlar yapamadıklarından silecek, bazı arkadaşlar işlem uzun diye ilgilenmeyecek, bazı arkadaşlar acaba sorun ne diye anlamaya çalışacak.
hepsi belki 1-2 dakikalık iş ama sitede aktif kullanıcı sayısını düşünürsek; arkadaşlarımıza zaman kazandırın, kısa özet ama okununca konunun anlaşılmasını sağlayacak bilgileri mesajınıza yazınız.

nihatkr

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
2010 Türkçe
2013 Türkçe
OFİS 365
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
09.10.2029
Öteki konu başlığında sanırım bunun cevabınıda veriyorum sevgili erdalköse. ama sadece bunun içinde sana bir örnek yaptım.incele istersen sanırım istediğin bu idi.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
sevgili nihatkr ben dosyaya baktım güzel olmuş, fakat biz ürünü imal ettiğimiz zaman stoğunu kontrol etmek istiyoruz. o biraz sıkıntı takip açısından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...