KÖPRÜYE ŞART yada FORMÜL NASIL UYGULANIR

HACI46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
windows 10 Pro TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18-04-2025
Arkadaşlar merhaba, Örenk; Çalışma sayfamda K9 hücresine aranan ürünün stok kodunu girdiğimde,F15 H20 üzerine ürün resmini getiriyorum, K9 hücresine başka bir ürün stok kodunu girdiğimde resim değişiyor o ürüne ait resim geliyor.Buraya kadar sıkıntım yok.
Ama benin yapmak istediğim başaramadığım şu;
örneğin F15 H20 üzerine gelen resmin üzerine yada yanıda veya altında oluşturabileceğim (Ürünün diğer resimlerini görmek için tıklayınız) buton veya lingine tıkladığımda o anki K9 hücresinde seçili olan ürünün F15 H20 de görülen remini windows fotoğraf görüntüleyicisi ile yada o resmin, [mlz.resimleri] klasörümün içerisindeki [ürün(stok) klasörü] içerisindeki ana resmini yada diğer resimlerini açmasını istiyorum, çünkü o rünün 1.den.10 a kadar resimleri var.

Yani burada oluşturabileciğim köprü veya bağ yada makro K9 hücresinde seçli ürüne göre değişmesini istiyorum. Bir türlü başaramadım halende kafamı yoruyorum. Bu sorunumu gidermeme yardımcı olabilirmisiniz. ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkür ediyorum.Selamar.

HACI46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
windows 10 Pro TR
18-04-2025
İlginiz için çok teşekkür ediyorum,Göderinize çalışacağım sağolun esenliller diliyorum.

HACI46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
windows 10 Pro TR
18-04-2025
Merhaba,
Gönderdiğiniz dosyayı inceledim,teşekkür ediyorum.Ama benim yapma istediğimi ifade edemedim,daha anlaşılabilir olması için örnek çalışmamı ( http://s3.dosya.tc/server6/mgiwzy/STOK_TAKIBI.rar.html [/B]) link'ine ekledim,fırstınız olduğunda inceleyip bir fikir verebilirmisiniz.ilginize tekrar teşekkür ediyorum.Selamlar.

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba;
Dosyadaki makrolarınızı ve ad tanımlamalarını kaldırdım. (gerekli görürseniz tekrar yerleştirin.)
Ayrıca resim klasörünüde (elinizde olduğu için) yüklemedim.
Eki deneyin.
İyi çalışmalar.

Link:
http://s3.dosya.tc/server6/ajgk2r/HACI46-STOK_TAKIBI_CALISMA.zip.html

Ekli dosyalar