KoŞullu Komple Satir Renklendİrme

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Merhaba arkadaşlar, veri görünümünde bir formum var. formun 1. kolonu teklif no, 2. kolonu Müşteri adı, 3. kolonu teklif durumu. Teklif durumu bir combobox. İçeriğinde onaylandı ve onaylanmadı şeklinde iki seçenek var. Benim istediğim onaylandı seçildiği zaman tüm satırın text renkleri yeşil gözüksün, onaylanmadı seçildiğinde tüm satırın text renkleri kırmızı gözüksün. Koşullu biçimlendirme görüdüğüm kadarı ile sadece o hücre için işlem yapıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002-2003 tr
Sayın Seriferdem,

Ekteki dosyayı inceleyin ve isteğinize uyarlayın. Olmazsa dosyanızı ekleyin. İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Offıce 2007 - English
Sayın seriferdem;
condisıonel formettan yapılır.renklendirmek istediğiniz text i satırın tamamına yay mümkünse text i raporun en sonuna koy.renklendirmek istediğin texti seçip condisionel formattan istediğin gibi ölçüt girip renklendirebilirsin.dikkat etmen gerekenler:*hangi kritere göre renklendireceksen o text vay combo gibi şeyi seçeceksin * Rapor alacaksan renklendireceğin text i ya başa koy yazıyı sola daya yada raporun sağına koy.yazıyı sağa daya.olay budur.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Dostum,

Açıklamalarını bir örnekte göstermen mümkün mü? Bazılarımız ve ben amatörüz sizlerin yanında. Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın arkadaşlar,

Bir de ek deki örneği inceleyin. İstediğiniz herhalde bu.

iyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
TeŞekkÜr

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Modalı özellikle senin hakkını ödeyemem. Daha önceden yapmış olduğun örnekler çok işime yaradı herkeze çok teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Teklif Programı örneği

Arkadaşlar örnekler bölümüne Modüler Mutfak sistemleri satanlar için ufak bir örnek ekledim görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.