küçük bir programa ihtiyacım var

Excel Vers. ve Dili
MS office 2013
merhabalar
daha önce otokopyalı kağıda elle doldurduğum örnekteki form bana çok zaman kaybettiriyor.
Bu nedenle excelde yeni bir form taslağı oluşturdum.bilgilere hızlı ulaşım için makrolar atadım.Bunun access yardımı ile yedekleme imkanının olduğunu öğrendim,ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. excelde hazırlamış olduğum formumu her dolduruşumda yedekl almasını istiyorum birde yazıcıdan çıktı alırken sadece doldurduğum alanların taslak üzerine yazdırılmasını istiyorum böyle bir şeyi yapmak mümkün müdür? bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın arkadaşım, sitede birçok program var onlardan indirip kendinize uygun olanı kulanabilirsiniz,
bu bölüm örnek programlamaları yayınlama kısmı, siz sorumu soruyorsunuz, istektemi bulunuyorsunuz belli degil?, eklediğiniz excel, access de prg arıyorsanız bu buradan arayabilirsiniz, özel yaptırmak isterseniz, ücretli olarak yapacak arkadalarımız da var.

Excel Vers. ve Dili
MS office 2013
arkadaşım ilginiz için teşekkür ederim.
yanlış anlaşıldı galiba ben soru değil bu formu yedekleme yapabilecek basit bir taslağa çevirebilecek bir arkadaş olabilirmi onun araştırması içinde idim.Ücret gerektirecek bir çalışma olduğunu bilmiyordum , sadece kağıt ziyanı ve zamandan tasarruf etmek amacı ile düşünülmüş bir çalışma idi benimki,madem bu iş ücret karşılığı yapılıyor masrafı nedir , ne kadara yapılabilir öğrenebilirmiyim
(proğramdan isteklerim şu şekilde
1-1 yıllık yedekleme yapacak sonradan sonrasını silecek,yedeklenen dosyaları firma bazında veya tarih bazında geriye dönük inceleyebileceğim
2-basılı formun sadece boşluklarını(mavi renk ile belirtilen ) doldurarak yazıcıdan çıktı olarak alacağım
3-yeni firma-yeni ürün adı ve kodu ekleyebileceğim )
1-2 gün içinde acilen cevap verebilecek bir arkadaş varsa memnun olurum