kullanıcılar siliniyor

Excel Vers. ve Dili
2003
yaptığım bir çalışmaya (access) kullanıcılar tanımlıyorum, parola veriyorum ve çalışıyor

ancak çalışmamı başka bir bilgisayara taşıdığımda hiç bir parola sormadan açılıyor ve kısıtlamalarım da kalkıyor
arkadaşlar lütfen yardım edebilirmisiniz

yaptığım çalışmada kullanıcılar oluşturmak ve başka bir bilgisayara taşıdığımda da

aynı kullanıcı ve parolaları ile kısıtlamalarının devam etmesini istiyorum ne yapmam gerekir

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
yaptığım bir çalışmaya (access) kullanıcılar tanımlıyorum, parola veriyorum ve çalışıyor

ancak çalışmamı başka bir bilgisayara taşıdığımda hiç bir parola sormadan açılıyor ve kısıtlamalarım da kalkıyor
arkadaşlar lütfen yardım edebilirmisiniz

yaptığım çalışmada kullanıcılar oluşturmak ve başka bir bilgisayara taşıdığımda da

aynı kullanıcı ve parolaları ile kısıtlamalarının devam etmesini istiyorum ne yapmam gerekir
Merhaba..

Sorununuzun nedenini incelemeden tespit etmek güç olur sanıyorum..

Çalışmanızı sadeleştirip ekleyebilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ozan08,

Accessde çalışma gurubu oluşturduğunuzda gurup ile ilgili bilgiler system1.mdw adlı dosyaya kaydedilirler. Siz Access uygulamanızı taşırken kullanıcı gurubu ile ilgili bilgiler ilk bilgisayarda kalırlar.

Yapacağınız çalışma gurubu yöneticisi atayıp yeni bir mdw uzantılı dosya oluşturup uygulamayı taşırken yeni oluşturduğunuz mdw uzantılı dosyayı da taşımak.

Yanlız dikkat system1.mdw adlı dosyayı taşımayın, bilgisayarda sorunlar oluşur.

Çalışma gurubu yöneticisi atamak için:

Araçlar menüsü - Güvenlik - Çalışma Gurubu Yöneticisi yoluyla yeni bir çalışma gurubu yöneticisi yeni bir gurup ve yeni bir mdw uzantılı dosya oluşturun.

Yeni bilgisayara bu mdw uzantılı dosyayı taşıyın, tekrar Çalışma Yöneticisi oluşturma penceresini açıp bu kez Katıl düğümesine tıklayıp eklediğiniz mdw uzantılı dosyanın yolunu gösterin. Access oturumunu kapatıp tekrar açın.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2003
çok teşekkür ederim dostlar