Kurumlar Dİye Ayrim Yapilmasi

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 EXCELL 2003
Merhaba,
bu foruma emeği geçen herkese öncelikle teşekkür ederim. çok şey kazandırdı bana .. işlerimi kolaylaştırdı. ben hastanede çalışıyorum . kurumların ihtiyaçlarına göre bir link oluşturabilir miyiz. bununla ilgili bir çalışma yapılmış uygulama linkleri.. ama bu biraz daha kapsamlı olur diye düşünüyorum .. bu foruma üye olan arkadaşların çoğunluğu çalışan kesim. yani ihtiyaçtan üye olan arkadaşların sayısı çok diye düşünüyorum ..
mesala sağlık ocaklarında kullanılan standart formlar
veya esnafların kullandığı faturalar yada bankacıların kullanmış olduğu kredilerle ilgili örnekler..
yani bu örnekleri herkes kendi kurumun linkinde yayınlarsa hem araması kolay olur hem de ziyaret eden arkadaşlar kendi kurumlarında kullanmış oldukları evraklar hakkında bilgilendirilmiş olur.. bu bir öneri . dilerim iyi olur.
tekrardan forum üyelerine ve foruma emeği geçen herkese teşekkür ederim ..
saygılarımla..

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Zaten Excel İçin Örnek Uygulamalar ve Linkler başlığımızda önerdiğiniz tarzda bir ayırım mevcuttur, örneğin, Hukuk uygulamaları, okul uygulamaları vb. eğer sağlık sektörüne yönelik çalışmalar ağırlık kazanırsa elbette böyle bir alt başlıkta ilave ederiz. Bu ana başlığı inceleyip sağlık sektörüne yönelik uygulamaların linklerini bana bildirirseniz, gerekli başlığı hemen açıp bu linkleri o başlığa taşıyabiliriz.