Laptopta devre dışı bırakılan sürücü için ne yapmalıyım?

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Değerli Dostlar,

Windows 10 Home Single Language 64 bit kullanıyorum. HP Laptopumda Wi-Fi simgesi kaybolduğundan, fiber internet modeme kablosuz bağlanmam bir türlü mümkün olmadı.

Sorunun giderilmesi için, İstanbul Kadıköyde özel bir servise laptopu bıraktım. Geri aldığımda; aşağıdaki resimde de görüleceği gibi, Wi-Fi kartım ile Bluetooth sürücü üreticisinin Ralink yerine, gibi, Qualcomm Atheros firması olduğunu ve bluetooth (hatalı) sürücünün de devre dışı bırakıldığını fark ettim.

3 gündür Wi-Fi ile internete bağlanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak, için rahat değil.

Farklı ve hatalı bir sürücü dolayısıyla ne gibi sorunlar yaşayabilirim? Konuya ilişkin olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Saygılarımla,

Selim

Ekli dosyalar

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Çalışıyorsa sıkıntı olacağını sanmıyorum.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2013 yılı başında satın aldığın HP Laptop:

Üretici
: Hewlette - Packard,
HP Pavilion g6 2303st Notebook PC, Windows 8 64 bit yüklü geldi. Şu an Windows 10 Home Single Language 64 bit sürüm 19043.1165 yüklü.
Ürün Kimliği: D4M78EA#AB8

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Üstadım,

Her zaman hızır gibi yanımızda olmanız çok güzel, ilginiz için teşekkür ederim.

Bluetooth şu an devre dışı; güncelleme yapmak istediğimde ,sürücü kurulumu hatalı iletisi alıyorum. Etkinleştirirsem bir sorun yaşar mıyım?

Sevgi ve saygılarımla,
Selim

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Denemekten zarar geleceğini de sanmıyorum. Bluetooth sizin için gerekliyse ya da titizliğiniz icabı sorunsuz sistem istiyorsanız deneyin. Sorun çıkarsa çıkan sorunu düzeltmek için yardım istersiniz. Şu an için ezbere konuşmak gereksiz.

hadromer

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
LTSC Professional Plus 2021 64 Bit Türkçe
internet kullanımınızda sorun yaratmıyorsa bir problem olmaz, güvenle kullanabilirsiniz. Wi-Fi kartınızda herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığını sordunuz mu ? değişim yapılmış olabilir. Yine de bunlar sizin açınızdan bir sorun teşkil etmez :)

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Sayın YUSUF44,
Sayın hadromer,

Yazdıklarınızı not aldım, sakin bir anda deneme yaparım. Bilgilendirme için sağ olun, var olun.
Wi-Fi kartında bir değişiklik yapıldığını fark ettim.

Teşekkkürler.