LBS URUNLERI VE RAPORLAMASI

ARKADASLAR MERHABA ISMAIL BEN

SIZLERLE LBS URUNLERI VE RAPORLAMARI HAKKINDA BIR CALISMA YAPMAK ISTIYORUM BU BASLIK ALTINA HER TURLU LBS NAVIGATOR VE LOGO URUNLERI ILE ILGILI SORULARINIZI YAZINIZ.HER KEZE KOLAY GELSIN

navigatör de çek senet modülleri biraz sıkıntı yaratıyor onla ilgili bir çözüm öneriniz var mı

ayrıca lks2 de muhasebeleştirme işleminde hizmet kartlarının içinde bulunan muhasebe kodlarını almıyor ve muhasebeleştirmede hatalar veriyor bunla ilgili de yardımcı olursanız sevinirim

alpaltas' Alıntı:
ayrıca lks2 de muhasebeleştirme işleminde hizmet kartlarının içinde bulunan muhasebe kodlarını almıyor ve muhasebeleştirmede hatalar veriyor bunla ilgili de yardımcı olursanız sevinirim

MUHASEBE KODLARINI KARTLARAMI YAZDINIZ YOKSA BAGLANTIDAN OKUMU DEDINIZ EGER KARTLARIN ICINE YAZARSANIZ BU GIBI PROBLEMLER YASAMAYACAKSINIZ UMARIM YARDIMCI OLABILMISIMDIR...

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Sayın İkelleci

Açıklamalarımızda küçük harf kullanabilirmisiniz.

ismail bey hizmet kartlarının içinde muhasebe kodu yazacak bölüm yok ki ben zaten o yüzden sorun yaşıyorum

hizmet kartinin uzerinde sag tiklayim degistir deyin sonra gelen ekrande tekrar sag tiklayin muhasebe kodlarinin oldugu bolumu goreceksiniz...

ikelleci, merhaba ismail bey
benim sorunum navigator de çek ve senetler ile ilgili

söyle: CScalc formülünü kullanarak geçmiş bir tarihte portföydeki çeklerimin toplamını almak istiyorum. ama bi türlü başaramadım

ikelleci, merhaba ismail bey
benim sorunum navigator de çek ve senetler ile ilgili

söyle: CScalc formülünü kullanarak geçmiş bir tarihte portföydeki çeklerimin toplamını almak istiyorum. ama bi türlü başaramadım

Başa dön
bende bu dertden muzdaribim tüm raporları alabilmeme karşın çek senet raporlarını alamıyorum

navigatör de kesilen çek toplamları

evet ben de merak ediyorum..bu konuda bilgisi olan var mı acaba?iki tarih arası kesilen çeklerin toplamını navigatörde excelde gösterebilme şansımız var mı..gerci diyeceksiniz ki kardeşim lks2 nin kendinde bu raporu alabilirsin..

Excel Vers. ve Dili
2003-türkçe
ben navigatorde rapor almaya başlayacağım.henuz rapor hazırlama konusunda bir bilgi birikimi veya deneyimim yok. nagigator u temelden öğrenmeye başlamak istiyorum.bunnla alakalı bir yardımncı kaynaklar vb ile ilgili yönlendirirseniz sevinirim.tşk ederim ALİ ÖZTÜRK

Excel Vers. ve Dili
97-2003 türkçe
ARKADASLAR MERHABA ISMAIL BEN

SIZLERLE LBS URUNLERI VE RAPORLAMARI HAKKINDA BIR CALISMA YAPMAK ISTIYORUM BU BASLIK ALTINA HER TURLU LBS NAVIGATOR VE LOGO URUNLERI ILE ILGILI SORULARINIZI YAZINIZ.HER KEZE KOLAY GELSIN
ismail bey,
navigator konusunda yardımcı olurum demıssınız basta bu bılgı paylasımınız ıcın tesekkurederım.
yardımınıza ve bu konu hakkında bırkac ornek tabloya ıhtıyacım var bunları ogrenmek ıcın destek verırsenız sevınırım
gokhanbilgili@gmail.com

ykend

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-01-2027
2006 yılında söylemiş ama