Linverdiğim yazıların tıklandığında renginin değişmesi

Excel Vers. ve Dili
Ofis excell 2003 türkçe
Arkadaşlar herkese iyi günler;
Ben powerpoint sunusu yaptığımda sununun baş tarafına içindekiler kısmı yaptım. İzleme durumuna geçip içindekilerden ilgili sayfaya geçmek için seçili satırı/satırları seçiyorum ilgli sayfaya gidiyorum. Oraya gittikten sonra tekrar başka bir sayfa için içindekilere geldiğimde biraz önce tıkladığım yerin renginin değiştiğini gördüm. Bunun sebebi nedir?
Birde yine link verdiğim yazıların rengini değiştirmekte sıkıntı yaşıyor hatta bazan altı çizili oluyor onuda değiştiremiyorum sebebi ne ola ki?

İlgilenip yardım etmek isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler ediyorum, kolay gelsin..

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Ofis excell 2003 türkçe
Anladığım kadarıyla bu olayda sadece benim başıma gelmiş. Sıkıntım slayt başında içindekiler kısmı diye biryer yaptıktan sonra oraya mesala "grafikler" diye yazıp grafikler slaytın gitmesi. Ben yaptığımda altı çizik oluyor, ayrıca tıklayıp ilgili slayta gidip geldikten sonra sanki wep sayfasını açmış gibi "grafikler"yazısı başka bir renge giriyor. Acip diye düşünerek, sıkıntıysa nasıl düzeltilebilir diye kafa yormuştum.
İlgilenip kafa yoran arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Rulemaster

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2019 TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08-02-2026
Yazı yazarak "KÖPRÜ" oluşturursanız, ve tekrar ana sayfaya döndüğünüzde, tıkladığınız "KÖPRÜ" nün rengi değişir.

Bunun oluşmaması için 1. salyta konu başlıkları kadar button ekleyin ve üzerine yazı yazın. Daha sonra Köprüyü buttonların üzerinden oluşturun.

Excel Vers. ve Dili
Ofis excell 2003 türkçe
teşekkür ediyorum.