ListBox a Sutunda Bulunan belirli tarihlerdeki firmaların li

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13/03/2022
:hey: Arkadaşlar;
Benim üzerinde Sipariş Takibi çalışmamda Yapmak istediğim 2 işlem daha kaldı. Ama bunları nasıl yapacağımı bulamadım. Bu formdan o kadar çok yararlandım ki bu hale getirebildim 3 ayda. Şimdi sizlerinde yardımıyla son işlemleri de yapabilirsem çok güzel bir çalışma olacak..

Dosya Ektedir.

İşlemler

1- User form açıldığı zaman belirli bir yerinde veya command ile link verilerek ayrı bir UserForm üzerine eklenen listbox a Ocak ayı onaylanmış siparişler hemen yanında alımı yapılmış siparişler toplamını getirmem gerekiyor bunu tabi excel sayfası içinde ayrı bir sayfaya macro yardımı ile aktarmamız ve ordan listboxa yüklememiz gerekiyor aynı şekilde alt alta Şubat Mart.....Aralık ayına kadar olması gerekiyor.

2- Onaylanmış siparişlerimi de, tabi alımı yapılmamış ise yeni firma firma hangi firmadan alımı yapılacak ise, ona göre yeni bir sayfaya aktarması ve o sayfayı açması gerekiyor. Verileri kullandığım çalışma kitabında değilde mesela, siparişler diye C dizinine veya belgelerim klasörüne aktararak ordan da gerekli firmalara mail veya faks yoluyla göndermem gerekiyor. Fax ve mail göndermeyi manuel olarak yapılabilir şimdilik.
Daha sonra macro yardımı ile onuda düşünebiirim.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekküler :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 2016
13/03/2022
Merhaba arkadaşlar, yukardaki sorunumu hatırlatayım dedim:) :yardim: :yardim: :yardim: :yardim: :yardim: :yardim:

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 2016
13/03/2022
Merhaba arkadaşlar,
Sanırım istediğim iş, herkesin yoğun çalışmasından dolayı mümkün olmayacak, en azından varsa bu konuda örnekler veya linkler alabilirim, incelemem için Teşekkürler