ListBox içindeki verileri iki tarih arasında sıralama

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.Bir konu hakkında sorum olacak,yardımcı olan arkadaşlara şimdiden şükranlarımı sunuyorum.Sorum şu:Bir excel çalışma sayfam var ve sayfa7'de A sütununda A3 ten itibaren aşağıya doğru (A3,A4,A5....A65536)hep tarih giriyorum (tarih formatım 12.05.2010 şeklinde).B3,C3,D3,E3 hücrelerine ve bu hücrelerin altında bulunan hücrelere ise aşağıya doğru metinsel ve sayısal ifadeler yazıyorum.Tabi bu verileri userform üzerinden TextBox ve ComboBox ile sayfa7 ye yazdırıyorum.Userformu açtğımda form üzerinde bulunan ListBox2'de sayfa7'ye yazdırdığım verileri RowSource ile görebiliyorum,yani form aktif olduğunda listBox2'nin içinde veriler bulunuyor,listbox2 boş değil.Yapmak istediğim listbox2'nin bulunduğu form üzerinde bulunan TextBox1'e ilk tarihi girip,TextBox2'ye son tarihi girdikten sonra (tabi tarihleri ben Takvimden kendim seçip giriyorum,herhangi iki tarih.Mesela 12.05.2010 ile 27.07.2010 gibi)CommandButtona bastığımda textboxlara girdiğim iki tarih arasında bulunan sayfa7 deki verileri (A3,B3,C3,D3,E3 hücrelerinde ve altlarındaki hücrelerde bulunan verileri)daha doğrusu Listbox2'de bulunan verileri listelemek (sadece girdiğim iki tarih arasını listelemesini) istiyorum.Ayrıca iki tarih arasında örneğin ListBox2'de 10 tane veri listelenmiş ise bu listelenen veri sayısınıda textBox3 te 10 şeklinde göstermek istiyorum.Uğraştım bir sürü örnek inceledim ama kodları uyarlayamadım.Bir yerde hata yapıyorum ama bulamadım.Yardımcı olan arkadaş olursa sevinirim.Herkese kolay gelsin.Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olacak kimse yokmu?

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Anlaşıldı kimsenin yardım etmek gibi bir niyeti yok.Neyse bir şekilde başımızın çaresine bakacağız...