listboxa veri kaydetme ve sıralama

şehiriçi

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016 TR 32 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
12-03-2025
selam arkadaşlar ,
Arkadaşlar bugünüm listbox2 ye veri aktarmak için mücadeleyle geçti ,ama kapasite yetersiz kalınca bir yerde kaldım ilerliyemiyorum. sorun um şu ki,
Ekte ki dosyamın şehirici2 sayfasında ki butona tıklayınca açılan userform da , 2 adet listbox var.
listbox1 in ilk satirina tıklaca (Hat1*Belediye Evleri_Borsa) , listbox2 ye şehirici ve şehirici2 sayfalarında ki , zemin rengi sarı olan verileri listbox2 ye aktarmaya çalışıyor um.
Dsteğinizi bekliyorum ,saygılarımla.

Ekli dosyalar

şehiriçi

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016 TR 32 Bit
12-03-2025
Arkadaşlar sorumu tekrar güncelliyorum.
kısaca hatırlatma yapmam gerekirse , listbox1 e tıklayınca ( Hat1*Belediye Evleri_Borsa ) , listbox2 ye sehirici ve sehirici2 sayfalarında ki zemin rengi sarı olan verileri eklemek ve "Tura Düşen İhlal" e göre(soldan 4 satır) de büyükten küçüğe doğru sıralama yapmak

şehiriçi

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016 TR 32 Bit
12-03-2025
Merhaba ,
Arkadaşlar , listbox1 in ilk satırına tıklayınca listbox2 ye farklı iki sayfadan veri yükledim . Listbox2 ye yüklediğim veriler içinde aynı plakada olanlar var en altada , aynı olan plakaları toplayıp her plakadan tek kalacak şekilde raporlama yapmak kaldı .ilgilenen tüm Arkadaşlardan destek bekliyorum .

Ekli dosyalar