Listboxda Görünüm Hatası

Bir Userformum Var,İçinde Listbox'ım var,Listbox Sayfadaki verileri Mesala 1,20 TL Gösteriyor ama O sayfayı yazdırdığım zaman Userform tekrar aktif olduğunda Listboxda görüntü 1,20 $ olarak gözüküyor ve işlemde Automation Error Hatası Veriyor Bu hata neden olabilir Arkadaşlar..

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sorunuzun daha iyi anlaşılabilmesi için bir örnek dosya ekleyebilirmisiniz?

Selam arkadaşlar,

Çalıştırdığım bir makroda
Set oFSObj = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")

satırında,

"Run-time error ' -2147024770 (8007007e)': Automation Error"

şeklinde hata veriyor..Kullanılan referanslardan olacağını düşünüyorum ama doğru referans hangisi, emin olamadım..İnternette araştırdım, hata için komut yazılabileceği önerilmiş..Asıl istediğim de yukarıdaki satırın çalışması..Makro içinde diyalog penceresi açarak bir text dosyası buldurmak ve bu dosyayı excele aktarmak istiyorum..Yardımlarınız için teşekkürler :hey:

Bir fikri olan yok mu??

(Bu arada mod arkadaşlardan ricam, eğer sorumun bu başlıkla ilişkilendirilmesini doğru bulmuyorlarsa, uygun bi konu başlığı altında sorumun yeniden düzenlenmesi)

Selam arkadaşlar,

Konu ile ilgili yaptığım araştırma sonunda bulduğum çözüm yolu belki başkalarının da işine yarar diye aşağıda veriyorum..
* http://www.pctools.com/registry-mechanic/ adresinden "Registry Mechanic" adlı dosyayı indirip register problemlerini çözdüm..
* Denetim Masası/Program Ekle-Kaldır' dan MS Office'i repair ettirdim..

Bütün bunlardan sonra hata ortadan kalktı..