ListBox'da Tek tık ile seçtiğim Diğer UserForm'daki TextBox'a gelsin

cocoa35

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2016 32 Bit ve Excel 2020 32 Bit Türkçe ve İngilizce
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2024
Merhaba Üstatlar, Bir konuda yardıma ihtiyacım var, Ek'li örnek dosyada UserForm1 'de bulunan ListBox1 'e Müşteriler sayfasındaki bilgiler geliyor, isteğim, ListBox'da Tek "tık" ile işaretlediğim satırdaki ilk 3 kolonu, UserForm1 'de bulunan CommandButon1 (Rezervasyon) butonu ile açılan UserForm2'deki TextBox1 Kolon1, TextBox2 Kolon2 ve TextBox3 Kolon3'ü açılışta gelmesini istiyorum.

Ekli dosyalar

cocoa35

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2024
Dosyanız ilişiktedir,
Sn dEdE Merhaba çalışmanız gayet güzel olmuş teşekkür ederim ancak ben bu çalışmayı kendi programıma entegre ettiğimde bir hata veriyor, örnek dosyaya kendi programımdaki userform3 olarak ekledim bir kontrol etme imkanınız varmı acaba rica etsem nerde hata yapıyorum

Ekli dosyalar

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Sn dEdE Merhaba çalışmanız gayet güzel olmuş teşekkür ederim ancak ben bu çalışmayı kendi programıma entegre ettiğimde bir hata veriyor, örnek dosyaya kendi programımdaki userform3 olarak ekledim bir kontrol etme imkanınız varmı acaba rica etsem nerde hata yapıyorum
Bu cümleyi daha önce de okumuştum galiba. :) UserForm3'ün başvurduğu sayfalar (Araclar, Opsiyonel ) ve veriler örnek dosyada yok. Hatayı bulmak için onları benim oluşturmamı beklemiyorsunuz herhalde. Bu durumda hata kaynağı sizin eklediğiniz kodlar mı? Benim eklediğim kodların adaptasyonu mu? Nasıl bulacağım?
ÖZET: Örnek dosya asıl dosyayı(dosya yapısını) birebir yansıtmalıdır. Verilerin gerçeği simle etmesi yeterlidir.

cocoa35

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2024
Bu cümleyi daha önce de okumuştum galiba. :) UserForm3'ün başvurduğu sayfalar (Araclar, Opsiyonel ) ve veriler örnek dosyada yok. Hatayı bulmak için onları benim oluşturmamı beklemiyorsunuz herhalde. Bu durumda hata kaynağı sizin eklediğiniz kodlar mı? Benim eklediğim kodların adaptasyonu mu? Nasıl bulacağım?
ÖZET: Örnek dosya asıl dosyayı(dosya yapısını) birebir yansıtmalıdır. Verilerin gerçeği simle etmesi yeterlidir.
Haklısınız :(

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
e-mail adresinin yazıldığı TextBox62'nin adını TextBox3 olarak değiştirmelisiniz.

cocoa35

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2024
e-mail adresinin yazıldığı TextBox62'nin adını TextBox3 olarak değiştirmelisiniz.
Sn dEdE ÇOK TEŞEKKÜRLER bir daha gerçek belgeyi daima göndereceğim :)