Listboxtan Seçilen Kaydı Silerken Formülleri Koruma

Herkeze iyi çalışmalar diliyorum.
Ekte örneğini gönderdiğim çalışmamda satır sildikten sonra o satırda bulunan formülleri sil makrosuna ilave kodlar yazarak nasıl tekrar düzenleyebiliriz..
Gerekli açıklama örnek dosyada var.
Teşekkürler.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sil butonuna bağlı kodların en altına aşağıdaki satırları ilave ederseniz formüller koplayalanacatır. Fakat dosyanız sil işleminden sonra hata veriyor. Ã?ncelikle bu hatayı düzeltmelisiniz.
[vb:1:9ab0ab2a22][g14].Copy
Range("G15:G" & Cells(65536, 7).End(xlUp).Row).Select
Selection.PasteSpecial
Application.CutCopyMode = False[/vb:1:9ab0ab2a22]

Sayın leventm Bey,
Kodlarınızı denedim.Çok güzel bir şekilde çalıştı.Çok teşekkürler.
Sil işleminden sonra hata veriyor demişsiniz.Bende herhangi bir hata vermedi.Ama yinede denemeye devam edeceğim.Yardımlarınıza çok teşekkür ederim.
Elinize sağlık.

Bana yardımcı olan cako arkadaşımdan özür dilemiştim.
Herhangi bir şekilde birisine yardım için emeği geçen bir arkadaşımızın emeğini görmemek ona yapılabilecek en büyük hakarettir.
Emek en yüce değerdir.
Ben buna inanan bir insanım.
Cako arkadaşımdan tekrar özür dilerim tamamen dikkatsizlikten kaynaklanan bir hata.Sizi kırdıysam çok üzgünüm.Anlıyorum kırılmışsınız.Ama şu anda sizin kodlarınızı kullandığımı bilmenizi isterim.

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=4268&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Eğer bu konu yani Textboxların toplamını almak sorunuzun olduğu konusundan bahsediyorsanız, sadece şaka yapmıştım. Alınacak bir şey yok zaten. Siz canınızı sıkmayın. Forumlarda olur böyle şeyler. Sadece sürekli kod yaza yaza biraz sıkıldım ortalık şenlensin diye yazmıştım.
Ama bu başlık altında neden böyle cevap verdiniz onu anlamadım. Sanırım başlıkları karıştırdınız. Yine de anlayışınız ve hoşgörünüz için :bravo: :bravo: teşekkür ederim.

Sorun olmadığına göre bende rahatladım.Başlıkları karıştırmışım.Bazen insan dikkatsizliğin üst seviyesinde oluyor.