Liste Düzenleme

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Arkadaşlar acillll yardım valla aradım ama buna benzer birşey bulamadım eğer varsa mesaj kirliliği için özür dilerim. yapmak istedigim bir sayfada bir listem var ve bu listedeki son sutunda bulunan toplam sayı ve toplam tuatrı sıfır olanlar hariç karşısında veri olanları diğer bir sayfaya listelemek istiyorum fazla bir excel bilgim yok makroda olabilir kodda olabilir. ilginize şimdiden teşekkür ederim. Örnek dosyayıda ekliyorum

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Slm.
Örneği inceleyin.

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
teşekkürler muygun güzel olmuş inşallah listemede uyarlayabilirim. Evet uyarladım süpeeer oldu

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Ya Bİrdebu Lİsteyİ Kot No Ya GÖre Lİsteleyebİlİrmİyİz Ben Çikamadinm Bu İŞİn İÇİnden Örnek Dosya Ekte Acİl Yardim LÜtfen

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Slm.Örneği inceleyin.

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
teşekkürler muygun süpersin bu arada özel mesaj içinde kusura bakma bilmiyordum özel mesajın yasak oldugunu ama listede hta oluşuyor hatayı gösterir şekilde buraya yüklüyorum bir düzeltirsen sevinirim biraz fazla oluyom ama

Son düzenleme:

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Slm.
Öncelikle bunun fazlalığı olmaz. Sonuç alıncaya kadar ısrarla sormaya devam. Bu sitenin güzelliği ve güzideliği burda.
Özel msg. ye gelince;
Daha önce site yapısındaki uygulamada ilgili konuların ilgili kişilere mail yolu ile bildirimi ile konu hakkında uyarılma sözkonusuydu. Ama ne yazıkki uzun süredir bu uygulama yok. O nedenle bazı konulara geri dönemiyorum. (ya unutuyorum yada atlıyorum)
O nedenle Msg ile ilgilinin uyarılmasının bence hiçbir mahsuru yok. Ama soru msg de sorulup cvp burda istenmediği sürece. Çünkü 3. şahıslar için olmayan sorunun cevabı anlamsız olacaktır. (bu konuda moderatör arkadaşlar haklı)
Son yazınızdaki belirttiğiniz konuda haklısınız. 2. sıralama sonucunu ilk 4 sütuna uygulamıştım ee haliyle toplamlarında değişmesi gerekiyordu atlamışım. özür. :))
Dosyadaki sonuçları yinede kontrol edin.
iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Çok teşekkür ederim muygun yaptığın bu liste çok işime yarayacak en sonunda tam istediğim şekilde oldu. Tabiiki bende bilgilerin paylaşılması taraftarıyım. Paylaşılmasını istemesem zaten burayada yüklemezdim. Sadece çok acil oldugu için senin konuyu bulmanda kolaylık olsun diye özel mesaj attım. Tabiki bilgi paylaşılmalıdır. Ve sana çok teşekkür ederim yardımlarından dolayı.