Soru log kaydı hk.

Excel Vers. ve Dili
TR 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-10-2022
Değerli forum üyeleri paylaşmış olduğum çalışma ile log kaydı tutmak istiyorum. Yardım istediğim nokta ODA isimli sayfanın "I" ve "J" sütunlarında yapmış olduğum değişiklikleri eski değerleri LOG isimli sayfamın E sütununa yeni değerleride F sütununa yazdırmak istiyorum. Örneğin ODA isimli sayfamın "I" sütununda "AA" yazsın "J" sütunundada "15" yazsın ben bu değerlerden herhangi birinde yada her ikisinde bir değişiklik yaptığımda eski değerleri LOG isimli sayfamın "E" sütununa örneğin AA/15 yeni değer olarakta "F" sütununa değişiklik yaptığımızı varsayarak "AA/20" şeklinde log kayıtları tutmak istiyorum. Yeni değerleri yazdırıyorum fakat bir türlü eski değerleri yazdıramadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

dosya linki:https://s2.dosya.tc/server27/gl40xe/CALISMA.xlsm.html

Erkan Akayay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Bit
21-11-2028
Yıllar önce yaptığım nasıl olur diye meraktan hazırladığım bir çalışma. Siz sorunca aklıma geldi.
Yıllar önce bunu başka bir platformda paylaştıktan sonra başkaları gelen talepler üzerine bir sürü değişiklik yapmıştı. Son hali nasıl bilmiyorum.
Ürün fiyatını değiştirip log sayfasından değişiklikleri görebilirsiniz.

Harici indirme için ==> Buradan indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
TR 2016
21-10-2022
paylaşım için teşekkürler formatı benim paylaştığım log sayfasındaki listedeki formata göre olması gerekiyor

Erkan Akayay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Bit
21-11-2028
Anladım. Siz dosyanızda hazır kod istiyorsunuz. İyi çalışmalar.