Logo değişikliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekmeğini yediği sofraya ihanet eden kişiye(kişilere) asla güvenmeyiniz...
Bugün o sofraya yarın sizin sofranıza ihanet etmeyeceğini kim garanti edebilir...

G

Guest

Misafir
Hacı Maydonoz' Alıntı:
Buraya daha önce yazılanlar Türkiye Cumhuriyetin de çocuklarımıza öretmenlik yapan bir şahısa (Tuncay Þanlı)aitti
Ben bunları bir öğretmene yakıştıramadığım için sildim

Red-Kid
sayın Red kid o mesajları benim attığımı nereden çıkardınız. Ip kontrol ediyormusunuz ki böyle yukarıdan aşağıya konuşabiliyorsunz, hiç bir şeyi sorgulamadan.

Ayrıca Benim öğretmenlime laf atmışsınız. Bana söylermesiniz, etrafınızdaki öğretmenlere bir sorun da öğrenin, hangi öğretmen 6 sene içerisinde 2 teşekkür ve 1 takdir almış Milli eğitim bakanlığından.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
@Red-Kit;

Ben o mesajımda T.S. olarak bahsederken sen henüz, yukarıdaki mesajda kişinin adını açık olarak belirtmemiştin. Ben de o nedenle, T.S. olarak yazmıştım.

Gerçekten yazık.....

Hacı, Maydonoz, Excel-Arapça......... ve bütün bunları kullanarak yeni bir nickle siteye girip bu işleri yapıyor bu kişi.

Yazık.....

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
tansel' Alıntı:
Bugün o sofraya yarın sizin sofranıza ihanet etmeyeceğini kim garanti edebilir...

Bak sen yaw..Bu işte para vardı da bizim mi haberimiz olmadı..... :hiho: :hiho: :hiho:

Yoksa sen para mı kazanıyorsun asıl takip ettiğin forumdan Tansel????

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 İng.
Arkadaşım ip yi maypiyi boş ver
İlk gonderdiğin logo aysesude.com a aitti ve bu sitede kime ait ???

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Red-Kid' Alıntı:
Arkadaşım ip yi maypiyi boş ver
İlk gonderdiğin logo aysesude.com a aitti ve bu sitede kime ait ???
Evet...... bunu ben de tespit ettim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 İng.
ve soru iki
excelidmanyurdu yazılanları nerden duyduda geldi ??????

G

Guest

Misafir
Ya arkadaşım siz beni enayimi zannediyorsunuz. Yani ben mesaj yazacağım sonra benim siteden link mi vereceğim. Sonrada anlamıyacaklar diyeceğim öylemi..! o sitenin ftp şifreleri en az 10 kişide var o site sadece arayüzle çalışıyor arka planda dosyalar var, sen girip hiç baktımmı o siteye hangi linkin çalıştığını veya bu linkler niye çalışmıyor diye düşündünmü..? o site dosya tranferinde kullanıyor.

Ben şimdik nerden bileyim oraya kimin girip resim attığını veya nereye koyduğunu.
Ama böyle inanmak istiyorsanız benim için mahsuru yok.
Ayrıca sayın Tansel Beyin dediklerine de katılıyorum

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 İng.
Ayrıca Benim öğretmenlime laf atmışsınız. Bana söylermesiniz, etrafınızdaki öğretmenlere bir sorun da öğrenin, hangi öğretmen 6 sene içerisinde 2 teşekkür ve 1 takdir almış Milli eğitim bakanlığından.

Bu yukarıda yazdıklarınla yaptıkların hiç uyuşmuyor bari en azından yaptıklarının arkasında dur 1 taktirde ben vereyim

Ayrıca Tensel arkadaşım kastettiğiniz arkadaşlar bizim için çok değerli insanlar bu insanlar sözlerinin arkasıda duran insanlar. Bu arkadaşalar niklerini değiştirip başka siteleri rahatsiz etmeyen insanlar

yani işin özü bizim içi DÜRÜST ve AHLAKLI insanlar

G

Guest

Misafir
Sen nasıl **********'de olanları biliyorsan bende burada olanları biliyorum.
Ya Allah aşkına bana söylermisiniz ben kaç gündür bu siteye girmiyordum.
Bakın gidin denetleyin, ben daha önce şunu demiştim eğer cevap hakkı doğarsa gelirim cevaplarım diye. Þimdi tekar sizi başbaşa bırakıyorum.

jale' Alıntı:
tansel' Alıntı:

Bak sen yaw..Bu işte para vardı da bizim mi haberimiz olmadı..... :hiho: :hiho: :hiho:

Jale,ben mesajımda isim vermemiştim,ancak üstünüze alındığınıza göre benim söyleyecek başka lafım yok, demek kendinize bu sıfatı yakıştırıyorsunuz.

Son yazdıklarınıza bakıldığında çok akıllı olduğunuz belli oluyor, lakin ben yazdıklarımla hiç bir bağlantı kuramadım.

Nedir çekemediğin, bu kadar kısa zamanda 3,5 ay gibi bir sürede, senin takip ettiğin forumdan daha iyi bir yerde olmasımı yoksa.
Jale, bunu hangi kritere dayandırarak iddia edebiliyorsunuz???

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
tansel' Alıntı:

Sen niye lafı dolandırıyorsun bakalım..Ã?nce sorduğum soruya mertçe cevap ver.Ã?yle lafı söyleyip kaçmak yok.Sonra ben cevap vereceğim

Sen niye lafı dolandırıyorsun bakalım..Ã?nce sorduğum soruya mertçe cevap ver.Ã?yle lafı söyleyip kaçmak yok.Sonra ben ceavp vereceğim..
Mertlikden bahsedene bakın hele, mertliğine hayran kaldım doğrusu :hihoho:

Yazdıklarımı anlayabilecek kapasitede olduğunu zannediyordum!

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Seviyeyi düşürdüğüne göre ve cevap yazamadığına göre seni kendinle başbaşa bırakıyorum.Ã?nce nasıl tartışılır öğren ve öyle gel.
Sana cevap değil ama başka bir mesajımda forumun üstünlüklerini anlatacağım.Ben lafımın arkasında dururum...

Sende söylediklerinin doğruluğunu göster herkese.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 İng.
Tansel arkadaşım

Gerçekten seviyeyi düşürüyorsunuz
Hatırlatayım burası excel.web.tr ve böyle tartışmalar burada kabul görmüyor.
bu tarzınızı sürdürürseniz banlanırsınız

Peki senin seviyen bu mu...
Dikkat edersen ben senin gibi "sen" diye hitap etmemiştim,ama senin üslübun böyle olunca ben de altta kalacak değilim.
Bırak ta seviyeleri başkaları tespit etsinler...

Senin cevabını bildiğin sorunun niye ben cevabını verecekmişim...
Tartışmayı senden öğrenecek olursak sınıfta kalırdık!

Tansel arkadaşım

Gerçekten seviyeyi düşürüyorsunuz
Hatırlatayım burası excel.web.tr ve böyle tartışmalar burada kabul görmüyor.
bu tarzınızı sürdürürseniz banlanırsınız
Sayın Red-Kit, mesajlarımı biraz daha dikkatli ve tarafsız göz ile incelerseniz seviyeyi düşürenin ben olmadığımı göreceksiniz.
Bana karşı saygılı olana ben her zaman saygılıyım,ama saygısızlık edenlere de taviz vermem..
Banlama konusunda karar sizin,ancak eğer adaletli olacaz olursanız beni değil ilk önce Jale hanımı banlamanız gerekecek.

G

Guest

Misafir
Bir gün bir kral ama halki tarafindan sevilen bir bilge kral, huzuru en güzel resmedecek sanatçiya büyük bir ödül vereceğini ilan eder.
Yarişmaya çok sayida sanatçi katilir. Günlerce çalişirlar birbirinden güzel resimler yaparlar. Sonunda eserleri saraya teslim ederler. Tablolara
bakan kral sadece ikisinden hoşlanir. Ama birinciyi seçmesi için karar vermesi gereklidir.
Resimlerden birisinde sakin bir göl vardir. Göl bir ayna gibi etrafinda yükselen dağlarin görüntüsünü yansitmaktadir. Üst tarafta pamuk beyazi
bulutlar gökyüzünü süslüyorlardi. Resme kim bakti ise onun mükemmel bir huzur resmi olduğunu düşünüyordu.
Diğer resimde de dağlar vardi. Ama engebeli ve çiplak dağlar. Üst tarafta öfkeli bir gökyüzünden yağmurlar boşaniyor ve şimşek çakiyordu. Dağin eteklerinde ise köpüklü bir şelale çağildiyordu. Kisaca resim hiç de huzurlu gözükmüyordu. Fakat kral resme bakinca, şelalenin ardinda kayaliklardaki çatlaktan çikan mini minnacik bir çalilik gördü. Çaliliğin üstünde ise anne bir kuşun örttüğü bir kuş yuvasi görünüyordu.
Sertçe akan suyun orta yerinde anne kuş yuvasini kuruyor... Harika bir huzur ve sükun örneği.

...ödülü kim kazandi dersiniz.Tabii ki ikinci resim.
Kralin açiklamasi şöyle idi:
"Huzur hiçbir gürültünün, sikintinin yada zorluğun bulunmadiği yer demek değildir. Huzur bütün bu zorlukların ve engellerin içinde bile yüreğimizin sükun bulabilmesidir."
Arkadaşlar sükunetinizi kaybetmelerine izin vermeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...