maaş puantaj ve asgari gecim indirimli hesap prg

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Program asgari ücretle ve yevmiye usulü ile işçi çalıştıran iş yerleri için hazırlanmıştır yeni asgari geçim indirimi kanununa göre bekar evli çocuklu gibi siz onu seçtikten sonra o bu günkü yasaların öngördüğü indirimi otomatik ücret kısmına atar durum yasalar değiştiğinde durum giriş formundan yasaların ön gördüğü verileri ekleyebilirsiniz
Not:: ben bu programı yaparken değişik sitelerdeki hesaplamaları inceledim hepside bir biriyle çelişkili hesaplama yapıyor bu programda yanlış hesaplama varsa lütfen bildiriniz veya program açık kodludur kendiniz sorgu1 den hesaplamaları degiştirbilirsiniz program açık kodludur geliştirilmeye müsaittir

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
türkçe
Emeğine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş

Merhabalar, Çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık.Fakat ben Acces te açıp tasarım modunda göremiyorum ne yapmam gerekli bunun için.Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
programı acarken shift tusuna devamlı bırakmadan açın

Excel Vers. ve Dili
XP TÜRKÇE
kardeş dosya yok tekrar koyabilirmisin

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar dosyayı indiriyorum ama sadece bi PHP uzantılı dosya geliyor. neden oluyor acaba bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
program normal çalışıyor veri tabanına ulaşmak için ilk acarken shift tusuna devamlı bırakmadan basılı utarak programı acın