Macro ile Dosya kapattığımda Sormasın

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Merhaba Arkadaşlar,

Bir Excel Sayfasını Txt dosyasının içeriğini almak için açıyorum.(Arka Planda).Daha sonra bu arka plandaki Excel sayfasını
workbooks("HESAPLA.XLS").close komutu ile kapatıyorum.Fakat kaydetmek istiyormusunuz sorusunun çıkmasını istemiyorum.Kaydetmeden çıksın.Yardım ederseniz sevinirim.

Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Sevgili Moderatör arkadaşlar benim mesajlarıma cevap yazmamamı kararı aldınız.

Saygılar

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Anlaşılan Ben artık bu sitede bir şey soramayacağım.Hepinize Hayatta başarılar.
İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2000-TR
aşağıdaki kodu makronuza ekleyin.

Kod:
Application.DisplayAlerts = False

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Merhaba tevfikdemir

Aşağıdaki kodu "HESAPLA.xls" dosyanızın Thisworkbook bölümüne yazın. Umarım olmuştur.

Kod:
Private Sub Workbook_BeforeClose(Cancel As Boolean)
Application.DisplayAlerts = True
End Sub

Private Sub Workbook_Open()
Application.DisplayAlerts = False
End Sub

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sevgili Moderatör arkadaşlar benim mesajlarıma cevap yazmamamı kararı aldınız.
Sn tevfikdemir

Gece yarısından sonra sorduğunuz bir soru için bu cümle biraz haksızlık değilmi. Ayrıca moderatörlerin temel görevi sorulara cevap vermek değil, düzenin korunmasını sağlamaktır. Ayrıca bizlerin diğer üyelerden daha bilgili olduğumuzuda kimse iddia edemez, bilgi olarak çok ileri olan üyelerimizde mevcuttur.

Anlaşılan Ben artık bu sitede bir şey soramayacağım.Hepinize Hayatta başarılar.
Bu cümlenize insaf diyeceğim. Gece nöbetçi üye uygulamamız maalesef yok.

Ama ben yinede sorunuza cevap vereyim. Yukarıdaki cümlenizden sonra artık sizin işinize yaramasada bir başka üyemizin işine yarayabilir.

[vb:1:b6b6324348]Workbooks("HESAPLA.XLS").Close False
[/vb:1:b6b6324348]

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Sevgili leventm,
Belkide bu siteye başladıktan sonra öğrenme hırsı beni biraz aceleci kıldı.Site çok iyi.Aceleci olduğum için kusura bakmayın fakat beni bu duruma birazda sizin hızlı cevaplarınız itti diye düşünüyorum.Ne varki yaklaşık üçgün önce bir üye arkadaşa program crack dosyası gönderdikten sonra (yasak olduğunu bilmiyordum, uyardınız) mesajlarım cevaplanmayınca suçluluk duygusundan böyle hissettim zannedersem.Dediğiniz gibi artık bu koda ihtiyacım kalmadı programın içeriğini komple değiştirdim.Farklı dosyalar üzerinde işlem yapıyordum,tüm dosyaları tek bir dosya içine toplayınca şu an için ihtiyacım yok.Tabiki ileride ihtiyacım olmaz anlamını taşımaz.Gönderdiğiniz kod ve destek için size ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Saygılar