macroda yani kayıt işlemine yeni worksheet nasıl açılır

merhaba arzkadaşlar beni internetten bulunda üzerinde düzenleme yaptığım ben "personel kayıt" diye bir dosyam var fakat sıkıntı duyduğum bir konu var

Dosyaya yeni kayıt yapacağım zaman bir önceki kayıdın altına yapıyor fakat benim istediğim her kayıt için bir worksheet açsın açılan worksheet ismi sicil numarası olsun.

bana bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

YAZDIĞINIZ LİNKLER 3'ÜDE okuma hatası veriyor giremedim siz dosyayı incelediniz mi?

Kemal Demir

Özel Üye
[vb:1:835f103b75]Sheets.add after:=Sheets(Sheets.Count)
ActiveSheet.Name = Textbox?.value
[/vb:1:835f103b75]

? olan yere Textbox'un nosunu yazınız

RAKKAS DEDİĞİNİ YAPTIM AMA OLMADI SEN BENİM GÖNDERDİĞİM DOSYAYI İNCELEDİN Mİ?

rakkas eline sağlık evet olmuş yanlız küçük bir yardıma daha ihtiyacım var, umarım elinizden geleni yaparsınız. Şimdi yeni worksheet olarak açılıyor fakat başlık kısmını nasıl yapacak yeni olşturduğu zaman başlık kısmını yapmıyor

yardımların teşekkür ederim.

Edit: Yazmış olduğunuz mesajda bir takım düzeltmeler tarafımdan yapılmıştır. TRABLUS

bir arkadaşım ben formda yeni birini ekliyorum yeni worksheet açıyor yeni açılan her sheet'de A1 sütünunda "0" rakamı var ve ana forma dönüp tekrar listeden seçmek istediğimde yeni kaydetiklerimi göremiyorum o sıfır yazan yerde sicil yazsa ve ana formadada onları seçsek iyi olurdu :D :(

Kemal Demir

Özel Üye
başlık kısmını yapabiliriz o pek sorun değil (kendi Adıma) ama diğer isteklerin için ben bir şey yapamıcam sanırım.
Ama başlık kısmını olacak sekilde yardıcmı olmaya calısayım

rakkas teşekkür ederim yardımlarından dolayı

peki bu formu istediğimiz şekilde düzenleyebilirmiyiz yani matbu kağıt bibi düzenleyecem fakat sıkıtım şu ben kayıdını yaptığım kişinin bilgileri belirlenmiş sütunların içeerisine yazmakta ben bunları nasıl değitirebilirim

yardımların için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

herkese merhaba

arkadaşlar geçen haftaki yardımalrınız ve uğraşlarınız için teşekkür ederim, fakat bir sonuca gidemedik henüz
ben size dosyanın en son halini göderiyorum bunu bir inceleyin,
Olmasını istediğim şudur arkadaşlar; :dua: :cekic: :yardim:

920 isimli bir worksheet açılmış durumda ana formdaki kaydettiğim bilgiler bu tabloya kaydecek worksheet'in ismi sicil numarası olması gerekiyor.

daha sonra form butonuna bastığımızda form gelecek ve bu kayıdı adı soyadı yazan kısımda göreceğim ve ben ne kadar kaydettiğsem hep yeni bir worksheet açacak worksheet'in ismini sicil numarası olacak

bu konuda yardımalrınınz için şimdiden teşkkür ederim

saygılar... :yardim: :yardim: :yardim: :yazici:

arkadaş ben anlamıyooom yaaa acaba bunlara bana garezi mi varrr

Personel_Kayıt.rar içindeki macro çalışmıyor hata mesajı veriyooor sabahtan beri uğraşıyorum çözmedim kafayı sıyırmak üzereyim........

:yardim: :yardim: :yardim: :yardim: :yardim: :yardim: :yardim:
:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: