Macroları Çalıştıramıyorum

Excel Vers. ve Dili
Office 365 | Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
14-01-2024
MAKROLARI FİLAN ÇALIÞTIRAMIYORUM
AÞAÐIDAKİ UYARIYI ALIYORUM

***********************************************************************************************************************
Güvenlik düzeyi yüksek olarak ayarlandığı ve dijital olarak imzalanmış bir güvenilen sertifika makrolara eklenmediğinden makrolar devredışı bırakıldı.Makroarı çalıştırmak için güvenlik ayarlarını daha düşük bir düzeye indirin (önerilmez) veya makroların,sertifika yetkilisi tarafından verilmiş bir sertifika kullanan bir yazar tarafından imzalanmasını isteyin.

***********************************************************************************************************************
Bunun için bir çözüm yolu gösterin bana lütfen.Hiçbirşey yapamıyorum.Elim kolum bağlı oturuyorum arkadaşlar.Þimdiden hepinize teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
office 2007-mssql 2008 R2
selam,

Araçlar, seçenekler, güvenlik, makro güvenliği burayı açtıktan sonra güvenlik ayarını orta seviyey getirin.

kolay gelsin.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Araçlar-makro-güvenlik ten düşük kutusunu işaretleyip tamam derseniz makrolarınız aktif olacaktır.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
merhaba arkadaşım
bi excel dosyasında Araçlar-Makro-güvenliği seçip gelen menüden düşük olanı seçiniz
kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Office 365 | Türkçe
14-01-2024
TEÞEKKÜRLER ARKADAÞLAR Bİ DENEYEYİM BAKALIM OLACAKMI

Excel Vers. ve Dili
Office 365 | Türkçe
14-01-2024
ARKADAÞLAR OLDU AMA EN DÜÞÜÐÜNÜ YAPTIM GÜVENİLMEZ MAKRO FİLAN DİYO Bİ SORUN TEÞKİL ETMEZ DİMİ.
TEKRARTEÞEKKÜR EDERİM

Excel Vers. ve Dili
office 2007-mssql 2008 R2
Selam,

orta seviyeye getirin makroyu çalıştırıp çalıştırmayacağını size sorsun.

Kolay gelsin.