makro ile tarih arası veri kopyalama

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
Merhaba Hocalarım,
Elimdeki dosyanın içinde bulunan verileri makroları kopyalamadan sadece verileri kopyalabileceğim bir makro gerekiyor. Elimdeki programda yaklaşık 20 adet sayfa var ve eğer olabiliyorsa bu sayfalarda güncel tarihte giriş var ise bunları txt formatında başka başka bir formatta kopyalamak istiyorum. Elimdeki dosya büyük yer kaplıyor ve başka bir yere veriyi bu şekilde göndermem çok zor. Konu hakkında bilgisi olan var ise lütfen bilgi versin. iki gün sonra Baküye gideceğim ve bu yedekleme makrosu benim için çok önemli. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
sn. hikmet, sorunuzdan bu hali ile ben birşey anlamadım..
Bir makro istiyorsunuz ? Bu makro ile dosyayı kaydettiğinizde makroları değil sadece verileri kaydedecek ama alt satırda txt formatından bahsediyorsunuz. Bu durumda zaten makro kaydedilmez. Ayrıca bu sadece yer ile ilgili bir sorun ise neden manüel olarak text formatında kaydetmiyorsunuz. Güncel tarihte giriş olup olmadığını program nereye bakıp anlayacak.. Kısaca kafam :?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
hocam belki soruyu yanlış sordum. bu nedenle yeniden bilgi vereyim. elimdeki dosyanın 30 adet sayfası var. düşüncem şu; yazılacak makro bu otuz sayfanın tamamını tarayacak ve sayfalarda sistem tarihinden bir gün öncesindeki verileri yine bu dosyada tek bir sayfaya kayıt edecek daha sonra dosyadaki bu sayfayı da belirleyeceğimiz bir klasöre txt formatında kaydedecek.