makro ile verileri başka bişr excel sayfasına etopla form

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
iki ayrı excel dosyam var birinde günlük satışları yapıyorum diğerinde ise bu satışlar içerisinde reçeteli olan varsa onları depo kodlarına ve stok kodlarına göre süzdürüp üretimi yaptırıyorum. asıl meseleye gelince ben bunları formüllerle yapmaya çalışıyorum ve malüm iki sayfa arasındaki formül bağlantıları yüzünden çok fazla kasılıyor excelim. bu formüller yerine kodlarla iki sayfadaki stok kodlarını ve depo kodlarını eşleştirip depo kodu olan sütuna eğer satış varsa yazdırabilirmiyiz :? :? :? :kafa: . şimdiden teşekklürler..

Arkadasım senın ıstedıgın konuda yardımcı olabılecegımı sanıyorum. Istedıgın stok ve depo kodlarını aynı excel dosyasında farklı sheetlerde tutarak yapmak ıstersen formuller konusunda yardımcı olurum
Bu arada dosyalarını gorursem daha kolay yardımcı olurum veya bana problemı acıklamalı anlatırsan yardımım dokunur iyi günler....

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
foxeye,
ilk yazdığım mesajda dosyalarım var şimdi dahada detay istiyorsan
reçeteler sayfasındaki en sol bölmedeki stok kadlarının karşılarına satış dosyasındaki satış olan sayfadaki stok kodlarına bakacak ve eğer satış varsa reçeteler sayfasına gelip a stunundan stok kodunu aratıp yantarafındaki depo stunundaki hangi depoda satıldı ise o kısma miktarı yazacak örnek dosyayı tekrar gönderiyorum şimdiden sağol çok güzel olur eğer yaparsan. bir butonla bütün satışları aktarabilirim. tabiki mamül olanları