makro silinmesi hk.

Excel Vers. ve Dili
2010 İNGİLİZCE
Merhabalar, Yazılan makro icerisine formül silinmesi ile ilgili asağıdaki hata vermektedir, bunu nasıl kaldırabilirim tsk.

privacy warning This document contains macros, Activex controls, xml expansion pack information, or web components. These may include personal information that cannot be removed by the document ınspector

snx111

Banned
Excel Vers. ve Dili
2010 office tr
Disable yapın ... dosyanızı yükleyebilirmisniz.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Merhaba

İngilizce sürüm kullanıyorsanız İngilizce'yi bildiğinizi varsayarak önceden cevap yazmamıştım.

Yazdığınız mesaj hata mesajı değil, uyarı mesajıdır.
İngilizce bilmeseniz bile Google çeviri ile ne demek istediğini kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Eklediğiniz dosya eksik. En azından makro içermeyen bir dosya ve Sayfa1 adlı bir sayfa mevcut değil.
Mevcut kod hatasız çalışır, uyarı mesajı ise dosyayı kaydederken çıkacaktır.
Ya kod çalıştıktan sonra kod ile save yapıyorsunuz ya da sonradan kaydetmeyi kendiniz yapıyorsunuz.
Bu dosyayı kod kullanmadan kaydetseniz bile yine uyarı mesajı çıkar.

Ofis kopçası / excel seçenekleri / güven merkezi / güven merkezi ayarları / gizlilik seçenekleri / belge denetimcisi
Buradaki onay kutusunu boşaltın.

Excel Vers. ve Dili
2010 İNGİLİZCE
doğrudur üstadım sanırım yanlıs ifade ettim uyarı mesajı asağıdaki tarif etmis olduğunuz gizlilik seceneklerindeki onay kutusunu bosaltınca ve dosyayı kaydederken mesajımda yazdığım uyarı mesajını vermemektedir, yardımlarınız icin tsk ederim, saygılarımla,