Makro Yazılımda Filtreleme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Merhaba Arkadaşlar,

Filtreleme ile ilgili sorumum olacak. Forumda biraz gezindim ama sorunuma tam cevap alamadım. Belkide konuya pek hakim olmadığımdan da kaynaklanabilir.

Şöyle ki :
"Makro Kaydet" girip filtreleme yaptığımda şöyle bir kod veriyor : ActiveSheet.Range("$B$3:$AX$58").AutoFilter Field:=46 ', Criteria1:="<>"

Bunun değişik versiyonu yazdığımda : ActiveSheet.Range(Cells(4, 2), Cells(58, 50)).AutoFilter Field:=46, criterial:="<>"
"Run time error '1004, application defined or object defined error" arızasını veriyor.

Nerede hata yapıyorum, bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

NOT: formül aslında şöyle : ActiveSheet.Range(Cells(4, 2), Cells(i, 50)).AutoFilter Field:=k, criterial:="<>"
ve i,k as integer.
kafalarınızı karıştırmak istemediğim için düz sayılar ile belirtim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
düzeltme :
Şöyle ki :
"Makro Kaydet" girip filtreleme yaptığımda şöyle bir kod veriyor : ActiveSheet.Range("$B$3:$AX$58").AutoFilter Field:=46 ', Criteria1:="<>"
Böyle olmalı :
Şöyle ki :
"Makro Kaydet" girip filtreleme yaptığımda şöyle bir kod veriyor : ActiveSheet.Range("$B$3:$AX$58").AutoFilter Field:=46 ', Criterial:="<>"

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
tmm, buldum şöyle ki :
sorun "Criteria" daymış. ben bunu "CriteriaL" olarak yazmışım. bu oysaki "Criteria1" olmalıymış. iş çözüldü. emeği geçen herkese teşekür ederim.
sağlıkça kalın.