MAKRO

ARKADAÞLAR BEN MAKRO YARDIM DOSYASINI İNDİREMİYORUM EXCEL 2002 KULLANIYORUM VE DOSYAYI İNDİRDİÐİM HALDE ÇALIÞMIYOR ACABA NE YAPABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNECEÐİM. ACABA EXCEL 2000 VEYA 2003 DE BU DOSYAYI BULABİLİRMİYİM . hERKESE sELAMLAR

sayın muratgurbuz44 excelin içindeki yardım dosyasından mı bahsediyorsunuz ,eğer buysa elinizdeki cd'den tam kurulumu seçerseniz oda beraberinde kuruluyor zaten;yok eğer başka bir dosyadan bahsediyorsanız nerden indirmek istediğinizi yazarmısınız ve ne hatası veriyor?

öncelikle cevabın için teşekkür ederim ben excel'de yeni bir M.S. excel makro sayfası açıyorum ve buradaki makro fonksiyonlarını kullanmak istiyorum fakat bilmediğim fonksiyonlarda yardım almak için bu fonksiyon hakkında yardım tuşuna basıyorum fakat normal excel fonksiyonlarında bu yardım ve örnekler geldiği halde makro fonksiyonlarında aşağıdaki uyarı geliyor.

MS Excel 4.0 Makro İşlevi Yardım dosyası, Microsoft Excel 10'daki tüm kullanılabilir Microsoft Excel 4.0 makro işlevleri için başvuru bilgilerini içerir. Makro işlevi Yardım dosyasını Microsoft Office Web sitesinden yükleyerek edinebilirsiniz.

Not Bu konudaki köprü ilgili Web sayfasını açar. İstediğiniz zaman Yardım'a geri dönebilirsiniz.

Microsoftun sitesinde 2000 makro yardım dosyasını indiriyorum yüklüyorum fakat yine aynı uyarı geliyor. Excel 2002 kullandığım için mi böyle oluyor onu bilemiyorum. Bu konuda yardımcı olursan çok sevineceğim