Makroları her bilgisayarda çalışır hale getirebilmek

Excel Vers. ve Dili
2007 TR
Yaratmış olduğumuz makroların her bilgisayarda çalışabilmesi için bir uygulama var mı? Ã?rnek vermek gerekirse macro güvenlik seviyesi veya trust visiual basic project opsiyonları kapalı ise makrolar çalışmıyor ve eğer ulaşılabilrse o bilgisayara gidip ayarları yapmak gerekiyor. Bunu Intstall Maker da yapmaya çalıştımama böyle bir özellik bulamadım.
Saygılarımla,

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
semihtorunlar,

macro güvenlik seviyesi
Yazdığınız kod ile benim makro güvenlik seviyemi değiştirebilirseniz,o güvenliğin ne anlamı kaldı?? O zaman farzedinki tüm belgelerimi silmenize nasıl engel olabilirim sizin yaptığınız bir excel dosyanızı çalıştırdığımda. İndirdiğim her dosyayı önce makroları aktifleştirmeden açıp, kodda tehlikeli bir durum varmı diye bakıyorum mesela.

Sorunuzu önce versiyon farklılıkları yönünden anladım, o durumda en temizi gidip excel97'de yazmak kodları diyecektim :) Daha eskisini kullanan kalmamıştır heralde.

Excel Vers. ve Dili
2007 TR
sadece siteden esinlenerek almış olduğum bazı makroları uygulamalarımda kullanıp diğer çalışma arkadaşlarımla paylaştığımda, uygulamaların aktif olmamasıydı böyle bir sorumun kaynağı. lakin mantıksal açıdan düşününce haklısınız. kendimi excel kullanıcısı zannederken, sizlerle tanışmam beni biraz sersemleştirdi galiba.... teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
semihtorunlar,
kendimi excel kullanıcısı zannederken, sizlerle tanışmam beni biraz sersemleştirdi
galiba
İnanın bu forumda bende hergün yeni birşeyler öğreniyorum. Ã?zelliklede senelerdir hiç ihtiyaç duymadığım bir özelliği, forumda cevap yazmaya çalışırken tekrar hatırladığımda/yada öğrendiğimde çok hoşuma gidiyor.