Makroların bir kısmı çalışmıyor ve görünmüyor

Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE 2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2023
Yapmış olduğum excell de 20 civarı sayfalar arası geçiş makrosu kullanıyorum. Fakat 2 gün kullandıktan sonra anasayfa diye kullandığım ekranda %80 i çalışıyor diğer sayfalardaki anayasayfaya gitme butonları ise hataya düşüyor sürekli aynı durum oluyor 3. kez yapışım makroları formülleri göster dediğimde ise yine aynı hatayı alıyorum makrolar kısmında hiç makro görünmüyor ama çalışan makrolar var.

Tevfik_Kursun

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro - Türkçe 64 Bit
12-02-2029
Örnek bir dosya yüklerseniz daha kolay cevap alırsınız.

Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE 2010
04-01-2023
Örnek bir dosya yüklerseniz daha kolay cevap alırsınız.
aklıma geldi fakan 30 adet sekmede yaklaşık 5 bin kişinin falan özel kimlik bilgileri var tek tek sayfalardan bilgileri silmem gerekecek ve örnek olsun diye doldurmam gerekeceği için yapamadım.

Sorunum makrolarım bozuluyor ve çok ağır işlemler yapan makro değil sadece sayfalar arası geçiş için kullanıyorum bir adet anasayfa var diğer sayfalar giden diğer bütün hepside anasayfaya dönme butonu fakan 2 günde bir bozuluyorlar ve anasayfadan sayfaların %70 ine tıklayınca gidiyor %30 u çalışmıyor ama sayfalardan anasyfaya dön dediğimde ise hata veriyor.

Makrolarıma baktığımda hiç makro yok görünmüyor formüller dediğimde ise yine hata verip açmıyor

Excel Vers. ve Dili
Office 2021 Türkçe (x64)
09-02-2027
Makroları ve sayfaları silmeden, sadece içindeki verileri bir kaçar satıra kısaltarak yollayabilirsiniz.. İsimleri ve tc nolarını da değiştirirsiniz. Muhtemelen Private Sub'lar var ve bunlar bir süre sonra doğru çalışmıyorlar.

Öncelikle kodları buraya yazın: excelde ALT F11 E basın, view, project explorer, "bu çalışma kitabı" sağ klik, kodu göster. Dediğinizde herhangi bir kod var mı? Kitabı özel veriden temizleyip gönderirseniz yardımcı olan çıkabilir.