maliklere gore toplam

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 tr
Verdigim ornekte maliklere gore belirledigim sutunda toplam aldırmak istiyorum. excel.web sitesinden ornekleri inceledim. Fakat bir turlu kendi calısmama uyduramadım. benim ornegim ayrı ayrı sahıslara gore toplam alması gerekiyor. Gonderdigim ekte acıklamaya calıstım.Makroyu nasıl olusturabilirim. Buna benzer mukerrer toplayı denedim. ama ondanda sonuc elde edemedim. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe - 2007 Türkçe
Dostum nerenin toplulaştırma projesini yapıyon :)
Soruna gelince bu verdiğin örnek AT_8 in kısaltılmış halimi yoksa AT_6 mı (6_1 mi 6_2 mi tam aklıma gelmediği için AT_6 yazdım ).
Sen hangisini hazırlayacağını yaz ben sana onun macrosunu yollim. Daha önceden bu formlar için ben bizzat kendim hazırlamıştım.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 tr
Merhaba.

At_6-1 Hazirlamaya ÇaliŞiyorum. Elle Yapmam Çok Faktİmİ Aliyor. Makro İle Yapmaya ÇaliŞiyorum.yardimci Olabİlİrsenİz Çok Sevİnİrİm. Bende Sİzİn ÇaliŞmalarinizda Yardimci Olmaya ÇaliŞirim. Saygilarimla.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 tr
At_6-1 Hazirlamaya ÇaliŞiyorum. Elle Yapmam Çok Faktİmİ Aliyor. Makro İle Yapmaya ÇaliŞiyorum.yardimci Olabİlİrsenİz Çok Sevİnİrİm. Bende Sİzİn ÇaliŞmalarinizda Yardimci Olmaya ÇaliŞirim. Saygilarimla.

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe - 2007 Türkçe
Akşam evden upload ederim.

Ben bu toplulaştırmada nettop'un pabucunu dama atan kişiyim. Excelde hazırladığım macro ile 40000 ha. toplulaştırma yaptım. Sen nerde çalışıyon, hangi bölgenin toplulaştırmasını yapıyorsunuz ?