MARKET KASİYER EXCEL VARDİYA HESAPLAMA

Excel Vers. ve Dili
2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-03-2021
MERHABALAR AKARYAKIT İSTASYONUNDA MARKET KASİYERLERİNİN VARDİYALARINI KONTROL EDİP VARDİYALARINI GİRİYORUM BUNU EXCEL ORTAMINDA GIRMEK ISTIYORUM ELIMDE ORNEK BI DOSYA YOK OYUZDEN BANA EXCEL ŞABLONU YAPABILCEK VEYA ELINDE VARSA ATABILCEK ARKADAŞ LAZIM ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ŞIMDIDEN TEŞEKKUR EDERIM

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Elinizde dosya bulunması bile bir örnek dosya hazırlayıp olması gereken özellikleri belirtebilirsiniz. "Verileri giriyorum" dediğinize göre elinizde bir şeyler var demek ki. Onu paylaşabilirsiniz. Ben mesela bir akaryakıt market vardiyasında neler olur, nelere dikkat edilir hiç bilmiyorum. Bu sitedeki birçok üyenin de bu konuda bilgili olduğunu sanmıyorum. Ancak formül ve makro ve hatta grafik konularında çok yetenekli üyeler var. Elde somut bir örnek ve istek olunca istediğiniz gibi bir dosya elbirliğiyle yapılır inşallah.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Forum kuralları,

Büyük Harf Kısıtlaması:
- Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

Excel Vers. ve Dili
2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-03-2021
elimde 2çeşit excel dosyası var fakat bırı pompacı için geçerli o petrol hesabı.xlsx dosyasını marketçiye göre nası tasarlıyabılırız ama şöyle bışey lazım hergun o vardıyayı kaydetmek ıstıyorum ynaı mesela ıstedıgım zaman 1ay oncekı ahmetın gunduz vardıyasınıda görmek ıstıyorum yanı bunu bı sıstem yapmak ıstıyorumkı gun gun kaydedıp personel ısmıne göre tarıh tarıh kaydedıp gunduz akşam şeklındede ısım belırtmek ıstıyorum aynı bır otomasyon sıstemı gıbı veya daha degısık bır program tasarlıyabılırmıyız arkadaşlar yardımcı olursanız sevınırım.

Ekli dosyalar