Mernis formu

sevgili arkadaşlar,
sağlık ocaklarında (hastanelerde dahil) kullanılabilecek şekilde nüfus müdürlüklerine gönderilen Mernis Formunu hazırladım .
giriş şifresi 123

faydalı olur umarım.

ozcanya

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2003 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-04-2025
Eline Sağlık çok güzel olmuş Bende excel de yapl mış olanı var dostum tüm ısrarlarımıma rahmen burada sağlıkcılara alt forum açtıramadık bence tüm sağlık per.İsimlerine Sağ.ekleyebilir
Çalışmana teşekkürler.Ben den istedeğin çalışma var mı

Excel Vers. ve Dili
Ms Office 2003 Türkçe
Vba kodlarını şifreli gönderen arkadaşlar,

bu şekilde dosya göndermenizin mantıklı bir çıklaması var mı?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Vba kodlarını şifreli gönderen arkadaşlar,

bu şekilde dosya göndermenizin mantıklı bir çıklaması var mı?
Sayın yeni54 arkadaşa içtenlikle katlıyorum.

Burası eğitim ve öğretime ve de paylaşıma dayalı bir site. Böyle şifreli dosya göndermekle,dosyayı inceleyen üyeler ne kazanacak ve nasıl öğrenecekler. Bu şekilde şifreli programlar bana göre sadece download siteleri için geçerli olabilir.

Selamlarımla.

arkadaşlar kusura bakmayın biraz acele ile gönderdiğim için vb şifresini yazmayı unutmuşum. kendimde şifreli işlemlere karşıyım çünkü bir karşılık beklemiyoruz, başkalarına faydalı ve yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. vb şifresi 123456 (sertifika yazılı olduğundan vb deki küçük bir değişiklik sertifikayı devre dışı bırakıyor)

sayın ozcanya, daha önce bende excelde yapmıştım, makro güvenlik düzeyi vs nedenlerle acceste yaptım. ilginiz için teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
sevgili arkadaşlar,
sağlık ocaklarında (hastanelerde dahil) kullanılabilecek şekilde nüfus müdürlüklerine gönderilen Mernis Formunu hazırladım .
giriş şifresi 123

faydalı olur umarım.
paylaşımınız için teşekkür ederim sağlık ocağında çalışıyorum işime yaradı gerçekten

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Tr.
exelde hazırladığım hem defin ruhsatı hemde menris formunu birlikte içeren bir çalışma umarım işinize yarar

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
mernis formunda aylık raporlarda isimler çift çıkıyor ne yapabilirim şimdiden teşekürler

Excel Vers. ve Dili
2019
Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29/05/2022
Merhaba;

Sayın hüsün eline sağlık çok güzelolmuş. Teşekkürederim.

Selamlar.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
arkadaşlar kusura bakmayın biraz acele ile gönderdiğim için vb şifresini yazmayı unutmuşum. kendimde şifreli işlemlere karşıyım çünkü bir karşılık beklemiyoruz, başkalarına faydalı ve yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. vb şifresi 123456 (sertifika yazılı olduğundan vb deki küçük bir değişiklik sertifikayı devre dışı bırakıyor)

sayın ozcanya, daha önce bende excelde yapmıştım, makro güvenlik düzeyi vs nedenlerle acceste yaptım. ilginiz için teşekkür ederim.
hocam emeğinize sağlık ama ben bunun kodlarını göremiyorum ;(

vardar07

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Türkçe
sevgili arkadaşlar,
giriş şifresi 123

faydalı olur umarım.
Arkadaşım 2009 öncesi linkler ölü olduğu için tekrar paylaşıma açma şansın varmı .Emeğine teşekkürler.

vardar07

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Türkçe
Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
arkadaşlar nikah işlemleri için erkek kadın bilgileri girilmek suretiyle evlenme ehliyet belgesi, sağlık raporu üst yazısı, evlenme beyanı ve mernis vgf 20 formatlı işlem yapan bir programa ihtiyacım var yardımcı olacak bi arkadaş varmı yrb2006@msn.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. bu arada yaş hesabı işlemi de olmalı malum 16 yaş sınırlaması makeme kararıyla oluyor 17 aile rızası 18 ise bireyin kendi beyanıyla yapılmakta yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
mernis dosyasını indiremedim yardımcı olur musunuz arkadaşlar yrb2006@msn.com adresine gönderirseniz sevinirim :)