Metin Düzenleme

ERRİC

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2009
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
05-09-2025
Selamlar

ekteki metni nasıl düzenleyebilirim acaba yardımcı olur musunuz

formu hazırladım üyeler noktalı yerlere kendileri bilgilerini doldursun diye fakat bazılarını ben bilgisayardan hazırlayıp imzaya gönderiyorum sadece ;

bu formu doldururken bilgisayardan bilgileri girdikçe noktalar sağa kayıyor ve yandaki bilgilerde dolayısıyla aşağı kayıyor ben yazdıkça sağdaki alanlar kaymasa ve noktaları kendisi silse direk bilgileri yazmaya başlayınca bu mümkün müdür acaba bana buradan veya link veya okuyabileceğim bu konuda veri varmıdır ;
umarım açıklayabilmişimdir

teşekkürler

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
25/05/2022
Selamlar

ekteki metni nasıl düzenleyebilirim acaba yardımcı olur musunuz

formu hazırladım üyeler noktalı yerlere kendileri bilgilerini doldursun diye fakat bazılarını ben bilgisayardan hazırlayıp imzaya gönderiyorum sadece ;

bu formu doldururken bilgisayardan bilgileri girdikçe noktalar sağa kayıyor ve yandaki bilgilerde dolayısıyla aşağı kayıyor ben yazdıkça sağdaki alanlar kaymasa ve noktaları kendisi silse direk bilgileri yazmaya başlayınca bu mümkün müdür acaba bana buradan veya link veya okuyabileceğim bu konuda veri varmıdır ;
umarım açıklayabilmişimdir

teşekkürler
Yazmaya başlamadan önce klavyede insert tuşuna basılsın.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 tr
Selam ;
önce office (2007/2010 için)
Dosya/Seçenekler/Gelişmiş seçiniz
Sonra buradaki
"Üzerine yazma modunu denetlemek için INS tuşunu kullan" seçeneğini işaretleyiniz
Tamam deyip çıkınız,
Şimdi INSERT tuşuna bastığınızda harfler sağa doğru kaymaz üzerine yazar, eski haline getirmek için tekrar INSERT tuşuna basarsınız

ERRİC

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2009
05-09-2025
Selam ;
önce office (2007/2010 için)
Dosya/Seçenekler/Gelişmiş seçiniz
Sonra buradaki
"Üzerine yazma modunu denetlemek için INS tuşunu kullan" seçeneğini işaretleyiniz
Tamam deyip çıkınız,
Şimdi INSERT tuşuna bastığınızda harfler sağa doğru kaymaz üzerine yazar, eski haline getirmek için tekrar INSERT tuşuna basarsınız
çoook teşekkür ederim şimdi anlaşıldı

iyi günler

klişe oldu artık ama doğru söze ne gerek insan bu hayat boyu eğitim şart Bildiklerim, bilmediklerimin yanında Okyanus'da bir damladır