mezarlık işleri prog

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
emekli commore 64 cülerden
office 2007 ile halen flash diskde çalışıyorum access ve excel hastası
ÖNCE SÖZÜME BU SİTEYİ HAZIRLAYANLARIN ELİNE SAĞLIK DİYEREK VE EXCEL VE ACCESS KULLANICILARINA SELAM İLE BAŞLIYORUM

BEN KÜÇÜK ÖLÇEKLİ 4 VE 5 GRUP VE HATTA KÜÇÜK İLÇELERDE KULLANILABİLECEK DEĞERDE MEZARLIK PROĞRAMI YAZDIM UMARIM BU YAŞIMDA BİRİLERİNE FAYDAM DOKUNUR
SİZ GENÇLERİN PROĞRAMÇILIK HEVESİNİ VE PAYLAŞIMINI VE YARDIMLAŞMASINA GÖRÜNCE BEN DE BİRŞEYLER YAZDIM FORMUNUZA ÜYE OLDUM. HEDİYE OLARAK
İLÇEMDE -YEŞİL KART VERİLMESİ KONUSUNDA TAPU SORGU PROĞRAMI HAZIRLIYORUM -2007 OFİS E TERFİ ETMEK ÜZEREYİM İNG. AZ MAXSLOCKPER FİLE HATASI İLE KARŞILAŞTIM yani accessteki sorgu tablosu 65536 sayısından fazla olduğu için excelle aktaramadım duyduğum kadarıyla ofis 2007 de sutun ve satır sayısı bir hayli yükseltilmiş bende 45 tablo yu tek bir tabloda toplamak istiyorum her biri 15 000 satırdan fazla hele biri farki accesste şu anda 250 000 satır bir de diyeceksinizki programı birde biz görsek 260 mb bilgi var boş tabloları göndersem de bir fayda etmiyecek şu işi bir el attın gençler…kısacası koplama sayısını nasıl artıracağım diyorum… herkese selamlar ..TÜRK, ÖVÜN, ÇALIŞ ,GÜVEN

http://rapidshare.com/files/53581752/MEZARLIK___LER_.rar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...