Mini Stok Programı Sıkıntısı

Arkadaşlar forumda aradım ama istediğim tarz birşey bulamadım. Veya yakın konuları ben uyarlayamadım. Benim yapmak istediğim küçük bir stok prıgramı gibi birşey. Ben kitap ve kaset, cd tarzı şeyler satıyorum. İstediğim ana sayfada kitap, kaset ve cd arama kutuları veya kutusu olsun. başka kutulardan da veri girişi yapabileyim. tabi bunların fiyatlarının da görünmesi lazım. Aradığım bir kitabın bende olup olmadığını ve varsa fiyatının ne kadar olduğunu görebileceğim bir çalışma sayfası. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

mrt

Excel Vers. ve Dili
office 2003 tr & eng.
office 2007 tr & eng.
Cari hesap

Selamlar,

Ekli dosyada Cari hesap çalışması mevcut.

Stok sayfasında 4 değişik katogori mevcut.

Kitapları; Cd'leri vb. diğer ürünleri farklı katogori olarak sınıflandırabiliyorsunuz.

Özel bir çalışma için kullanmıştım.

Bana kullanışlı geldi.

kolay gelsin.

Umarım faydalı olur.

İlgin için teşekkürler. Ama benim aradığım daha çok kitap kaset cd girdilerini yaptığım zaman örneğin kitap arama kutusundan bir kelime girdiğim zaman o kelimenin geçtiği kitap varsa onu listelesin. Bİr de yazar adı ve yayınevine göre de arama yapabilmem lazım. Çok şey istediğimin farkındayım ama excel'le bu yapılabiliyorsa şayet yardımlarınızı bekliyorum.