Ms.Office alternatif...

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
Merhaba arkadaşlar, artık ms.office alternatif bir office programı var. Bilen arkadaşlar vardır ama ben belki bilmeyen arkadaşlarda vardır diye hatırlatmak istiyorum. Programın ismi pc suite 602.
1 aylık deneme sürümü. İçinde oldukça hoş bir Word ve Excel programı var. Ms.Word ve Excel dosyalarınıda açabiliyor. Ben office 2003 kullanıyorum. Bu programıda indirdim ve deniyorum. ve gerçekten çok hoşuma gitti. İsteyen arkadaşlar google'den arama yapıp indirebilirler. İnsallah Pardus Linux ile Windowstan bu tür programlar sayesinde de Ms.Office den kurtulacağız ve artık amerikaya muhtaç olmayacağız.
Anti Amerikancı.:mrgreen:

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003,
Ingilizce
Open office Microsoft Office e alternative (yada tam tersi) ucretsiz yazılımdır!
orjinal ms office kullanmayanlar icin tavsiye olunur hemde program kırmak vs gibi olaylarıda ortadan kaldırır!

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
Ben bu soruyu dün göndermedim !!!

Sayın adminler, ben dün böyle bir mesaj göndermedim. Bunu 20 Ocak tarihinde sormuşum. Neden dün sormuşum gibi yeniden gelmiş acaba. Bu mesaj buraya nasıl geldi :???:

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Haklısınız ama...
ozzzz arkadaşımız dün yeni bir mesaj eklemiş. Doğal olarak bu başlığa eklenmiş olan tüm mesajlar görüntülenecektir.
İsimlerin üzerinde ekleme tarihleri ve saatleri var.
Saygılar.

İçindeki VBA ve JScript editörleri ile birlikte düşünüldüğünde, bugüne kadar yapılmış hiçbir elektronik tablo programı Excel ile boy ölçüşemez.