ms office puplisher etiket sorunu

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08-03-2023
ms office publisher etiket sorunu

vaktiniiz varsa yardımınızı isteyeceğim. depo için belirlediğim ürün kodlarını parçaların üzerine yapıştırmak için hazır etiketlerden aldım. taneks marka etiketin ms office puplisher da özel bir şablonuda var ama yazdığım kod sayfanın tümünde görünüyor.her sayfada 160 kod oluyor. ben bir kodu en fazla 10 tane yazmak istiyorum sayfa üzerinde istediğim miktarda kodu nasıl yazabilirim.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office 2007 English
Sn. Seriken;
Etiketin üzerine tüm verileri girin ve düzenleyin...
Daha sonra alt taraftaki sayfa numarası üzerine sağ tıklayıp yazdırmak istediğiniz kadar "yinelenen sayfa" ekleyin..
Dosya >> Yazdırma ayarları yolunu takip ederek açılan menüden "yaprak başına birden çok sayfa" seçeneğini seçin.
Artık sayfa sayınız kadar etiket basılacaktır.
Belki başka çözüm yolu da olabilir, ben şimdilik böyle çözebildim.
Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2010
08-03-2023
sayın sinbade teşekkür ederim. ama toplamda 1200 den fazla parçam var ve herbirine ortalama 5-10 tane etiket hazırlamak istiyorum. Excel de hazırladığım bir listeyi puplishere aktarabilirsem işim çok kolaylaşacak. aksi durumda çok fazla uğraşmam gerekecek.
(tanex 2280----2.2x1.2 kullanıyorum)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2010
08-03-2023
eklediğim excel dosyasındaki verileri "publisher de tanex 2280" etikete aktarmamın bir yolu var mı?

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 English
Şöyle deneyelim bir de...
Excel'de verilerinizi tek sütuna toplayın, kaydedin ve kapatın...
Publisher'ı açın ve istediğiniz etiket şablonunu seçin..
Aşağıdaki görüntüleri uygulayın...(Araçlar > mektuplar ve kataloglar > katalog birleştirme)

Aynı ürün için kaç etiket basacaksanız excelde o kadar hücreye veriyi yazmalısınız..
Bi de bunu deneyelim...
belki daha kolay bir yolu daha vardır...

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2010
08-03-2023
gönderdiğiniz ekran videosu çok işime yaradı teşekkür ederim. sizin gibi yapmaya çalıştım ama bendeki etiket sayfasında 160 etiket var. Excel de hazırladığım 160 adet veriyi publishere aktarıp sayfa ön izleme yaptığımda sayfanın altında çok fazla boşluk kalıyor. galiba sayfa yapısını tam olarak ayarlayamadım. Şuan yazıcım olmadığı için de çıktı alıp kontrol edemiyorum